Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Nasıl Tutmaz? Büyüler herkesin bildiği üzere gerekli malzemeler ile gerekli işlemlerden geçerek yapılan bir işlemler bütünüdür. Büyü işlemlerinde yardım ve destek alınan varlıklar elbette cin dediğimiz ruhani ve bizim alemde yaşamayan varlıklardır. Bu varlıklar yardım ve aynı zamanda destek alınarak yapılan işlemlerdir. Büyü işlemlerini sıradan normal insanların yapabileceği işlemler değildir. Bazı kişiler evlerinde kendi başlarına yapmaya çalıştıkları büyüler vardır. Bu büyülerde ise gerekli olan dualar okunarak ve yine çeşitli malzemeler ile yapılmaktadır. Bu büyülere en güzel örnek yumurta büyüsüdür ve en çok kırsal yerlerde yaşayan insanlar bilmektedir. Yapılışlarını bildikleri gibi bozulma yöntemlerini bilirler.

Kara büyü dediğimiz büyüler yapılırken kişiler evlerinde yapmaya çalışmamaları önerilir. Bu büyü çeşitlerinde yardım alınan cin taifesi tamamen şeytani olmaktadır. Bu şeytani varlıklar ile yapılan büyüler çok güçlü ve yanı zamanda etkili büyülerdir. Bu büyüler ile insanlar büyünün amacına göre elinde olmadan hareket edeceklerdir. Şeytani varlıklar tamamen kötülüğe hizmet eden ruhani varlıklardır. Yapılan kara büyüler kötülüğe hizmet ettiğinden dolayı yapılan kara büyüler çok kısa zamanda etkisini göstermeye başlar ve büyü yapılan kişinin hayatı çok kısa sürede alt üst olur.

Büyü Hangi Durumda Tutmaz?

Büyü Nasıl Tutmaz, Büyü hangi durumdalar tutmaz soruna verilecek en güzel cevap elbette uzman olmayan birinin yapması gibi bir durumda tutmayacaktır. Büyü işlemlerinde yapılacak en ufak bir hata bile büyünün tutmamasına ve hatta tam ters etki edebileceği bilinmelidir. Bu alanda uzman olmayan kişiler büyü yapmaya çalışmamalıdır, büyünün kişiler üzerindeki etkileri çok güçlüdür. Kişinin büyü ile özgür iradesi elinden alınır ve kişi büyünün amacına hizmet etmeye başlar. Bu yüzden büyüler yapılırken hataya yer yoktur.

Yine bazı insanlar vardır, bu kişilere büyü tutmaz ancak yapılan büyünün ne olduğu önemli bir faktördür. Yapılan büyü papaz büyüsü yani karanlık bir büyü ise, kişi ne kadar takva sahibi biri olsa da maalesef büyüden etkilenecektir. Ancak yapılan büyünün şiddeti hafif ise kişi üzerinde pek etkili olmayacaktır. Çünkü bu kişi sürekli kuran okuyan biridir ve bu sayede büyüden korunmak için okuduğu dualar da yine bu kişiyi mutlaka koruyacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir