Büyü Nasıl Bozulur?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyülerin çok etkili olduklarını söylemek gerekir. büyüler çoğu kez insanın yaşamını mahveder, hayattan soğutur, büyü yapılan kişinin hayatında her şey tersine döner, büyü yapılan kişinin dengesi bozulur ve sonuç olarak büyü yapılan kişi çok kötü ve zor durumlara düşer.

Büyü yapıldığında büyü yapılan kişinin iradesi elinden alınır. Büyünün yapılış amaçlarına göre etkileri değişir. Yapılan büyü bir bağlama büyüsü ise, büyü yapılan kişi o kişi den başkasını gözü görmez duruma gelir. Büyü ile kişinin iradesi elinden alındığı için o kişiye karşı duygu ve düşünceleri kendisine ait olmaz, büyünün etkisi altında olur ve o büyü hangi amaç ile yapıldıysa o amaca göre büyü yapılan kişiyi etkiler. Aşk büyüleri bağlama büyüleri ve yine giden insanları geri döndürme büyüleri ile büyü yapılan kişileri etki altına almaktadır. Bunların daha kötüleri de bulunur. Kişiye tamamen zarar vermek ya da yok etmek için yapılan büyülerdir. Bu büyüler de yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin kendi iradesi elinden alınmış olur. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eden bu büyü kişinin bütün dengelerini bozar.

Büyü Nasıl Bozulur, yapılış yolları nedir ve hangi malzemeler kullanılmış öğrenilmeli, iyi bir bakım yapılarak büyünün nasıl bir etki vermek istediği anlaşılmalıdır. Bunlar öğrenilmezse, büyü bozulmaz hatta durum daha tersi bir hal alır. Tıp Doktorları ve Hekimler, hastalık ne ise ona göre ilaç yazarlar; her hastalığın ilacı ayrıdır. Öncelikle tahlil yapılıp, kişinin rahatsızlığının neden kaynaklandığı belirlendikten sonra, kişinin bünyesine göre verilen ilaçlar ile tedavisi başlanır. Büyü gibi etkilerde de durum farklı değildir. önce teşhis sonrasında ise iyileştirme süreci gelir. Bu konuda oldukça dikkatli ve emin adımlar atılması kişinin bundan sonraki yaşamı boyunca etkili olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Bağlama Büyüsü

Büyülerin yapılış şekilleri kadar bozuluş şekilleri de farklıdır. Kişi kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ya da hissediyor ise, bunu tek başına atlatması mümkün olmaz. Bu kişi mutlaka bir hoca ya da medyumdan mutlaka yardım almalıdır. Medyum ya da hoca bu kişiye bir bakım yaptıktan sonra kişinin üzerinde ne olduğunu öğrenir ve nasıl bozulacağına dair bilgileri bu kişi ile paylaşır. Kişi asla kendisine yapılan büyüyü bozmak için tek başına hareket edip bir takım şeyler yapmamalı , sonuçlar çok daha kötüye gidebilir. Evde bulanan muskalar vs. .. bunlara asla bir takım işlemler yapılmamalı, hemen alanında uzman biri bulunmalı ve o kişiden yardım alınmalıdır. Bazıları buldukları muska gibi şeyleri yakmaya yırtmaya çalışırlar böyle durumlarda büyüden kurtulmuş sayılmazlar. Hatta yapılan büyüyü çok farklı boyutlara dönüştürebilir ve o kişi çok daha kötü durumlara düşebilir. Bunlara dikkat ederek yapılan büyülerden kurtulmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir