Büyü Nasıl Anlaşılır?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

İnsanlar normal ve doğal yollar ile istediklerini elde edemedikleri zaman maalesef büyü ve sihir yolunu seçerler. Büyüler ile insanlar etki altına alınır ve kişinin kendi iradesi de elinden alınmış olur. Bazı insanlar sevdiği kişiyi elde edemedikleri zaman aşk büyüsü gibi büyü yoluna başvururken bazı insanlarda sevdikleri kişilere düşmanlık iç güdüleri ile o kişiye zarar vermek için büyüye başvururlar. Büyülerin hangi amaçla yapıldığı oldukça önemlidir. Çünkü kişiye hangi büyü yapıldıysa o büyünün etkisi değişik olacaktır. Yapılan aşk büyülerinde kişi büyü yaptıranın etkisi altına girer, o kişiden başkasını düşünemez hale gelir ve kişiyi elde eder. Bir insana zarar vermek için yapılan büyülerde ise, durum daha kötü olup yapılan büyünün etkisiyle kişinin hayatı zindan olur, hayatındaki her şey ters gider. Bütün düzenleri bozulur ve çok farklı bir kişi haline gelirler.

Büyü Nasıl Anlaşılır ve büyü nasıl belli olur, Büyülerin kişiye olan etkilerine genel olarak baktığımızda ise büyü yapılan kişide görülen genel durumlar söz konusudur. Büyü yapılan kişilerde mutlaka bir halsizlik bir yorgunluk fark edilir, kişinin üzerinde bir ağırlık hissi meydana gelir. Kişinin aynı zaman da ruh hali de değişir, kendi halinde sakin bir kişi büyünün etkisi ile çok sinirli asabi bir kişi haline gelebilmektedir. Büyü yapılan kişi çok değişik bir karaktere dönüşür. Kişi duygusal fırtınalar yaşar ve aynı zamanda kafa karışıklıkları nedeni ile kararsız bir insan olurlar. Yine bu kişiler geceleri rahat uyuyamazlar, ciddi boyutlarda uyku problemi yaşarlar. Uykuya dalsalar dahi korkarak ani bir şekilde uyanırlar. Uykusuz geceler büyü yapılan kişiler için büyük bir problem haline gelir. büyünün insan vücudunda da etkileri bulunur. Büyü yapılan kişi sık sık idrara çıkabilir ya da tam tersi bununla ilgili sorunlar yaşayabilir. Büyü yapılan kişi çok farklı bir insana dönüştüğü için kendini bu dünyaya yabancı hissederek bu dünyaya ait olmadığını düşünür. İnsanın vücudunda çeşitli lekeler ya da yüzünde bir solgunluk ve sarartı da gözlemlenebilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü ve Cinler

Büyüler çok çeşitli amaçlar için yapıldıklarından dolayı etkileri yine çok değişik türlerde olur. Kişi Kendini iyi tanımalı ve ona göre çözüm yolları aramalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir