Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Nasıl Anlaşılır, büyünün en büyük belirtisi kişide aniden oluşan ve karakter yapısına ters olan değişimlerdir. Bu durumu etki altına alınan kişilerin yakın çevresi, arkadaşları, akrabaları ve ebeveynleri daha net gözlemleyebilir; çünkü büyü etkisi altında bulunan kimse tavır, davranış ve sergilediği tutumun son derece normal olduğunu savunacaktır. Büyünün etkisi günden güne artarken, kişi ancak olaylar içinden çıkılmayacak bir duruma geldiği zaman farkına varma, ayırdına varma, hissetme gibi duyguları yaşar. Burada, büyünün hangi amaçla yapıldığı oldukça önemlidir. Çünkü kişiye hangi büyü yapıldıysa o büyünün etkisi üzerinde olacaktır. Örneğin, yapılan aşk büyülerinde kişi büyü yaptıranın etkisi altına girer, o kişiden başkasını düşünemez hale gelir ve kişiyi elde eder. Bir insana zarar vermek için yapılan büyülerde ise, durum daha kötü olup yapılan büyünün etkisiyle kişinin hayatı zindan olur, hayatındaki her şey ters gider. Bütün düzenleri bozulur ve çok farklı bir kişi haline gelirler.

Büyülerin kişiye olan etkilerine genel olarak baktığımızda ise büyü yapılan kişide görülen genel durumlar söz konusudur. Büyü yapılan kişilerde mutlaka bir halsizlik bir yorgunluk fark edilir, kişinin üzerinde bir ağırlık hissi meydana gelir. Kişinin aynı zaman da ruh hali de değişir, kendi halinde sakin bir kişi büyünün etkisi ile çok sinirli asabi bir kişi haline gelebilmektedir. Büyü yapılan kişi çok değişik bir karaktere dönüşür. Kişi duygusal fırtınalar yaşar ve aynı zamanda kafa karışıklıkları nedeni ile kararsız bir insan olurlar. Yine bu kişiler geceleri rahat uyuyamazlar, ciddi boyutlarda uyku problemi yaşarlar. Uykuya dalsalar dahi korkarak ani bir şekilde uyanırlar. Uykusuz geceler büyü yapılan kişiler için büyük bir problem haline gelir. büyünün insan vücudunda da etkileri bulunur. Büyü yapılan kişi sık sık idrara çıkabilir ya da tam tersi bununla ilgili sorunlar yaşayabilir. Büyü yapılan kişi çok farklı bir insana dönüştüğü için kendini bu dünyaya yabancı hissederek bu dünyaya ait olmadığını düşünür. İnsanın vücudunda çeşitli lekeler ya da yüzünde bir solgunluk ve sarartı da gözlemlenebilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Ayetel Kürsi Bağlama Duası

Büyüler çok çeşitli amaçlar için yapıldıklarından dolayı etkileri yine çok değişik türlerde olur. Kişi Kendini iyi tanımalı ve ona göre çözüm yolları aramalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir