Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Muska Nasıl Bozulur ya da büyünün etkisinden nasıl kurtulabiliriz gibi sıkça sorular alıyoruz. Özellikle belirtmek istiyoruz; kendince araştırma yaparak, internetten ya da kitaplardan, kulaktan dolma bilgilerle büyü, muska bozulmaz, şayet aksi olsaydı herkes büyücü, herkes hoca, herkes medyum olabilirdi. Büyü Muska Nasıl Bozulur?  Kendisine büyü, muska yapılan kişiler büyünün etkisinden kurtulmak için çeşitli birçok yola başvuruyor. Büyülerin etkisinden korunabilmek için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunur. Ancak bazı büyüler ve muskalar çok güçlü olabilmektedir. Etkilerini tamamen yok etmek ve onlardan korunmak dua ve surelerle mümkün olamıyor bazen. Dualar ve sureler kişinin Allah’la arasında bir bağ oluşturur elbette. Doğru şekilde ve sayıda okunacak olan dua ve sureler insanlara mutlaka yardımcı olur, onları belirli ölçülerde koruyabilir. Ancak tam olarak yeterli olmadıklarında başka çareler aramak faydalı olacaktır.

Medyum Seçimi Önemlimidir?

Burada ön plana çıkan kişilerde medyumlar ve hocalardır tabiki. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olan kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün olabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu bulunmaktadır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğu bilinen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda sizleri yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi düşünebilirler. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. Çok iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok önemlidir.

Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız olanaksızdır. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yardım edecektir. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması iyi olur. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp bir takım işler içine girerseniz bundan çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz. Bu sebeple, bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmalı ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmalısınız. Allah’ın zikri ile dolu olan kalbe hiçbir kötülüğün giremeyeceğini bilmelisiniz. Bu nedenle sürekli Allah’ın adını zikrederek şeytandan ve kötülüklerden korunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir