Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü kaç günde yapılır ve etki eder; büyülerin yapılış amacına ve uygulamayı yapan kimsenin uzmanlığına göre etki etme derecesi değişir. Örneğin büyüler ne için yapılıyorsa, amaç o yönde etkilemesi içindir. Aşık etmek ve kendine bağlama için yapılan işlemlerde çoğu zaman geç etki ettiği gibi; uygulayan kişinin uzmanlığı burada çok önemlidir. Büyüler ciddi anlamda uzmanlık ve hatta havas alimliği gerektirir. Her benim diyen ya da bazı çizgiler çizip, bazı okumalar ile yapılan ritüeller ile yapılan büyü tutmaz ve tutmayacaktır.

Değerli ziyaretçilerim; büyüler karşıdaki kişiyi etkileme ve etki altına alma amacı taşır, aynı zamanda kişinin ya da kişilerin iradesini elinden alarak, istenilen yönde tavır ve davranışlar sergilemesini hedefler. Bunun çok kolay bir yanının olması beklenemez öyle değil mi? Sonuçta kendi amaçları ve hedefleri olan bir kimseyi; tam tersi bir durum içine sokarak bir anlamda karakterinin dışında tavırlar sergilemesinin sağlanmaya çalışılması söz konusudur ve bunun sağlanması çok yakın bir zaman içinde gerçekleşmeyecektir.

büyü kaç günde yapılır ve etki eder

Bazı istisnai durumlarda, büyü yapılan kimsenin, büyünün amacına karşı bir sempatisi ve yakınlığı varsa, etki süresi azalacak ve büyünün amacına hemen adapte olacaktır. Böylece büyünün amaçladığı durumun daha kısa sürede hedeflenen noktaya gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

Büyü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Büyü, amacına ve istenen şeyin büyüklüğüne oranla, uygulandığı andan itibaren birkaç gün içinde etki edebileceği gibi bazen bu zaman kırk gün ya da altmış güne de çıkabilir. Kim ne derse desin, büyü yapılan kimsenin karakterinin nasıl olduğu ile doğru orantılıdır bu durum; elbette büyü işlemini yapan kişi bir uzmansa…

Büyü kaç günde yapılır ve etki eder… Büyünün etki mekanizması, uygulama ve etki işlemi yapılmaya başladığı andan itibaren başlar demiştik, peki ne kadar sürer bu etki? Büyünün etkisi, yapılan büyünün ne olduğu ile doğru orantılıdır. Örneğin; kara ve kırmızı büyü sınıfına giren büyüler, içinde DNA materyalleri kullanıldığı için bazı durumlarda ömürlük olabilir; yani bir ömür boyu etkisini yitirmeyebilir. Bazı büyüler ise, biz onlara sempatik büyüler diyoruz; bu tarz sempatik sınıfına dahil olan büyülerin ise belirli bir etki çemberi ve zamanı vardır. Bu zaman içinde etki eder ve zamanla etkisini yitirebilir.


Büyü kaç günde yapılır etki eder ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.