Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Kaç Günde Bozulur? Büyüler yapılış amacına ve bununla birlikte yapılış şekline göre değişmektedir. Büyüler günümüze kadar sürekli kullanılmış ve insanlar için büyü demek çaresizliğin çaresi olarak görüldüğünden dolayı hiç vazgeçmemiştir insanlar. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günah kabul görülmüş ve bu hataya düşen insanların dinden çıkmış sayıldıkları bilgiler dahilinde bir gerçektir. Büyü yapıldığında büyü yapılan kişinin kendi özgür iradesi elinden alınmış olur ve yapmış olduğu her şey kendi isteği ile yapmamış olur. Kişi bu haldeyken kendisi hakkında karar veremez duruma gelir. Büyü her ne kadar dinimizce kabul görmüş olsa bile büyük günahlar arasında yer almakta ve bununla birlikte affı olmayan günahlardandır. Fakat yapılan bir büyüyü bozdurmanın bir günahı yoktur. Yapılan büyüyü bozdurmak hak kabul edilmiştir.

Etkiler Kişiye Göre Değişir mi?

Yapılan büyülerin etkisi kişiden kişiye değişmektedir. Bu değişikliğin sebebi büyü yapılan kişinin inancı ile doğru orantılıdır. Kişi inancı çok yüksek biri ise, büyüden çok fazla etkilenmeyebilir fakat dinini pek yaşamayan biri yapılan her büyüden rahatlıkla etkilenir. Malesef yapılan bazı büyüler de kişilerin inancı pek yeterli olmamakta. Yapılan kötü büyüler her daim çok etkili büyülerdir, kişilere cin denilen bedensiz varlıklar gönderildiği için büyü yapılan kişi mutlaka etkilenir. Yapılan kötü büyüler şeytani oldukları için gönderilen cinler de şeytani boyutta olmaktadır. Kişiye işkence ederler ve büyü ne amaç ile yapıldıysa cin dediğimiz ruhani varlıklar kişiyi o amaç ile rahatsız eder . büyü yapılan kişiler her ne kadar kendilerine büyü yapıldığını ve bir büyünün etkisinde olduklarını kabul etmeseler bile büyü yapılan kişilerde bir takım değişiklikler oluşur, ruhsal bunalım dışında kişi de ani bayılmalar görüleceği gibi kekemelik görülebilmektedir.

Büyü Kaç Günde Bozulur, büyü etki zamanı ve yapılış amacı göz önünde bulundurulduğunda, iyi bir metafizik uzmanı ile çalışılırsa kırk güne kadar etkisini yitirir. Burada amaç, büyünün kaç günde bozulacağı değil, büyünün bozulup bozulamayacağıdır.

Kendinize büyü yapıldığını hissediyor ve ya düşünüyor iseniz, kendinizi ve hayatınızı gözden geçirmeli ve her şey ters gidiyor ve iyi durumda değil iseniz ilim sahibi birinden yardım istemelisiniz. Büyülerden korunmak için dualar ve korumalar var ancak yapılan bir büyüden dua ile kurtulmanız mümkün değil. İlim sahibi kişiler bir bakım yaptıktan sonra üzerinizde olan bir şey varsa sizi o durumdan mutlaka kurtarır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir