Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü İnsanı Nasıl Etkiler? Büyüler yapılış amaçlarına göre kişileri etkiler her zaman. Büyüler çok çeşitli amaçlar ile yapılabilirler. Tarih boyunca insanlar, elde etme hırsları yüzünden kimi zaman zorla, kimi zaman ise büyü yolu ile isteklerine ulaşmaya çalışmışlardır. Büyüler kişilerin amaçlarına göre çeşitlilik kazanıyor ise, büyülerin amaçları da çok çeşitli olacaktır. Bu yüzden büyülerin çok çeşitli amaçlar ile yapıldığını söylersek çok doğru bir tez olacaktır.

Peki, Büyü İnsanı Nasıl Etkiler Büyü kişiye zarar vermek adına yapılıyorsa, tabiri caiz ise hayatı darmadağın olacaktır ve kişi büyü yapılmaya başlandığı anda etkilerini yaşamaya başlayacaktır. Özellikle uyku durumu, kabuslar, gece sıçramalar, sebepsiz gülme ya da ağlama krizleri, insanlardan ya da ortamlardan uzaklaşmalar, saçma sapan davranışlar ya da sözler gibi etkiler en belirgin gözlemlenenlerdir.

İyi Amaçlı Büyüler(Ak Büyüler) Kişiye Zarar Verir Mi?

Yapılan büyüler iyi amaçlar için yapılıyor ise, kişiye zarar vermeyecektir ancak yapılan büyü bir kara büyü ise kişinin bütün hayatını alt üst edecek seviye de olabilir bu yüzden insanların her zaman temkinli yaklaşmalarında fayda vardır. Kara büyüler çok tehlikeli ve aynı zamanda pis ortamlarda ve haram kabul edilmiş malzemeler kullanılarak yapılırlar. Kara büyüler insanları ölüme götürecek düzeyde olabilmektedir. Büyüler yapıldıklarında ve yapılan büyü kişiyi etkilemeye başladığında her zaman ki gibi önce psikolojik açıdan etkileyecektir. Kişi bu yapılan büyünün psikolojisi ile büyünün etkisinden çıkamayacak ve kendi içinde çelişkiler yaşamaya başlayacaktır, işleri yolunda gitmeyecek ve bunun da umutsuzluğu eklenecek. Böylece büyü yapılan kişi bunalıma girecek ve bu bütün hayatını etkileyecektir.

Bunun yanı sıra büyü ile gelen ve aynı zamanda musallat olarak gönderilen cinler de kişiyi rahatsız edecektir. Durum böyle olunca büyü etkisini tam olarak gösterecektir. Ak büyü dediğimiz grupta ise durum biraz daha değişik olacaktır. En çok yapılan aşk ve bağlama büyülerinde kişi bir kişiye odaklı yaşamaya başlar kendini o kişiden uzak tutamaz bütün gün o kişiyi düşünür durur, sürekli o kişi ile bir araya gelmeye çalışır ve sonunda o kişiye bağlanır kalır. Bu kişinin elinde olan bir şey değildir. Kişi kendisine yapılan büyünün etki alanına girmiş demektir.

Yapılan büyüler kişileri her yönden etkiler, büyüler yapıldığında kişinin özgür iradesi elinden alındığı için kişi kendi kararları ile hareket edemez hale gelir. Kişi kendisine böyle durumların yaşanmasını istemiyor ise mutlaka bir koruyucu muska hazırlatmalı ve kişi bu hazırlanan muskayı üzerinde taşımalıdır. Böylece kişi kendisine yapılacak bütün büyülerden korunmuş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir