Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü İle Yuva Yıkmak ve ayırmak , maalesef çokça sorulan ve hatta bilgi alınmak istenen bir büyü amacıdır. Büyü kullanılarak yuva yıkılabilir, evliler boşanabilir, nişanlılar ayrılabilir. Ancak bunun yüce yaratıcı nezdinde hesabı çok keskin olacaktır.

Yuva yıkmak ve ayırmak için bir çok büyü çeşidi vardır ancak en bilindik olanı domuz yağı ile yapılan büyüdür. Bu büyünün amacı, yapılan kişilerin birbirlerinden iğrenmeleri, görmek istememeleri ve kaçınılmaz son olan ayrılık yaşamalarının sağlanmasıdır.

Domuz yağı büyüsü:

Dediğimiz bu büyü çeşidi kara büyüler arasında yer almasının yanında en çok eşleri ayırmak aralarına soğukluk girmesi için yapılan ve aynı zamanda kara büyüler arasında yer alan bir büyü olarak yerini alır. domuz yağı kullanılarak yapılan bu büyüde domuz yağı bir takım işlemlerden geçirilerek büyü gerçekleştirilir. Domuz yağı ile yapılan bu büyü kara büyü olduğundan dolayı yapılması asla tavsiye edilmeyen bir büyüdür. Bu büyü türü eşleri ayırmak iş ve rızkı kapatmak yıldızların dengeleriyle oynamak, kişinin yükselmesini önlemek ve ya engel olmak için ve insanlar arasında seviyesini düşürmek için yapılabilir. Kara büyüler arasında en çok yapılan büyü bu büyü türüdür.

Bu büyü yine cinler ile birlikte çalışılarak yapılmakta ve bu şeytani varlıklar bu büyü yapılırken severek görev alır ve yardım ederler. Bu yüzden bu büyü çok etkili büyüler arasında yer alır. Domuz yağı ile yapılan bu büyü kapılara eşiklere eşyalara sürülerek etki gösterir. Birbirini çok seven eşlerin bir anda birbirinden soğuması ve ayrılmaları en çok bu büyü yüzünden meydana gelir. İşinde çok başarılı insanların bir anda düşüş yaşamaları olacak işlerinin bir anda tersine dönerek olmaması yine bu büyüden kaynaklı olabilmektedir.

Kişiler evlerine ve eşyalarına çok dikkat etmeleri gerek. Temizlik sırasında çıkarılması zor olan ve sarı leke şeklinde olan ve çıkması neredeyse mümkün olmayan lekelerden insanlar şüphe edebilir. Elbette her leke büyü değildir. Kişi her zaman dikkatli davranmalı. İşleri kötüye gitmeye başlamış ise ve bu bir anda tersine dönmüşse ve yine eşiyle aralarına bir anda soğukluk oluşmuşsa ve aynı zamanda işlerine tersine dönmüş ise domuz yağı büyüsünün yapılmış olmasından şüphe edebilirler. Böyle bir durumda evi sirke ile temizlemek ve bu işlemi dualar eşliğinde yaparak büyüden kurtulmak mümkündür. Sirkenin büyü bozma da çok etkili bir yöntem olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir