Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü İle Neler Yapılır? Büyü dediğimiz kavram çok eski dönemlerden günümüze gelmeyi başarmıştır. Orta çağda her ne kadar yasaklanmış olsa da büyüler gizli saklı olarak devam etmiş ve sonrasında çok daha bir hal almıştır. Büyüler aynı zamanda insanların isteklerine göre çeşitlilik kazanmıştır, neredeyse her şey için büyü yapılmıştır. İnsanlar kendileri normal şartlar altında elde edemedikleri her şey için büyü yapmışlardır, bu da büyülerin çok kullanılmasına ve aynı zamanda tercih edilmesine neden olmuştur.

Büyü Yapılıken Yardım Alınan Varlıklar Nedir?

Büyüler bir çeşit büyü yapılan kişiye enerji gönderme işlemidir de diyebiliriz, tabi ki bu enerji negatif yönde olan bir enerjidir ve bununla birlikte büyünün amacına göre kişiyi etkileyen bir enerjidir. Herkesin bildiği üzere büyüler yapılırken yardım alınan varlıklar vardır, büyü yapan kişi büyü ve kişi ile ilgili bütün bilgileri bu varlıklardan almaktadırlar. Bu varlıklardan bahsedecek olursak eğer, bu varlıkların bir bedeni yoktur ve ruhlar aleminde yaşamaktadırlar. Biz 3. Boyutta ancak onlar 4. Boyutta yaşamaktadırlar. Bizim bu varlıkları görebilmemiz imkansızdır ama onlar bizi görebilmektedirler. Büyü yapan kişiler bu varlıklar ile iletişim kurduktan sonra dostluk kurarlar ve büyü ile ilgili her şeyi bu varlıklar yardımıyla yaparlar.

Büyü İle Neler Yapılabilir, aklınıza gelen hemen her şey büyü ile yapılabilir. Sevmek, sevilmek, aşık etmek, evlenmek, boşanmak, boşatmak, ayırmak, soğutmakdır. Ayrıca  birleştirmek, para kazanmak, çocuk sahibi olmak. Bu liste uzar gider. ancak asıl sorun büyü ile nelerin yapılacağından çok, büyü ile hangi durumların düzeltilmesi olmalıdır. Büyü ilmi, sonu sınırı olmayan bir derya gibidir, önemli olan denizde ne kadar süre batmadan durabilmektir.

Büyüler çok çeşitlidir ve kullanılan malzemeler de çeşitlidir. Büyüler iyi niyetler ile yapıldıklarında ak büyü, kötü niyetler ile yapıldığında ise kara büyü adını alırlar. En çok yapılan büyüler aşk ve bağlama büyülerdir, bu büyüler ile istenilen kişiyi bağlamak mümkündür.  Bunun yanında kısmet açma ve kısmet bağlama büyüleri yapılmaktadır, kötü büyüler ile bir kişinin hayatını mahvetmek ve ya kafayı yedirtmek mümkündür, bu büyüler ile kişinin her şeyini bağlamak mümkündür. Yine kişinin hayatını düzene sokmak için de büyülerden yararlanılabilir.

Büyüler kişinin amaçlarına ve isteklerine göre yapılabilirler. Büyüler ile bir kişiyi etki altına alıp o kişiye istenilen her şeyi yaptırmak mümkündür. Bu yüzden kişilerin her zaman dikkatli olmasında fayda vardır, büyülerden korunmak için kişiler koruyucu muska yaptırarak kendilerini koruma altına alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.