Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Cinlerle mi Yapılır, Büyü bedensiz varlıklar adı verilen cinler kullanılarak gerçekleştirilir. Cinler olmadan çoğunlukla büyülerde başarıya ulaşılamaz. Büyü denilen kavram da, büyünün etkili olmasında cinlerin rolü oldukça geniştir.

Cinler Nasıl Varlıklardır?

Büyü Cinlerle mi Yapılır Cin dediğimiz ruhani varlıklar hakkında yazılıp söylenmiş farklı birçok bilgi vardır. Ancak cin konusuna tam olarak vakıf olunamamıştır hiçbir zaman. Cinlerde tıpkı biz insanlar gibi Allah’a tabidirler. Metafizik yani ruhani canlı varlıklardır. İnsanların gözle göremeyecekleri farklı boyutlarda yaşarlar. Ancak onlarda insanlar gibi yiyip içebilir evlenip çoğalabilirler. Cin Arapça kökenli bir sözcük olup İslami anlamda cin, gözle görülmeyen, duyularla varlığı belirlenemeyen ancak insanlar gibi belirli bir iradeye ve bilince sahip, ilahi emirlere bağlı ve bunlarla yükümlü varlıklardır Ve cinlerde kendi içlerinde inananlar ve inanmayanlar olarak ayrılırlar.

Cinlerin insanlara zarar verebildikleri bilinen bir gerçektir. Ancak bu durum elbette filmlerdeki korku sahneleri gibi değildir hiçbir zaman. İnsanların çoğu zaman biyolojik rahatsızlıkları bu tür ruhani varlıklara bağladıkları ve bu konuda yardım almaya çalıştıkları da görülür. Çok uzun yıllardır insanların kendilerini cin çarptığını düşünerek hocalara ya da benzeri kişilere gittikleri bilinir. Şu var ki cinler insan vücudunda kendilerine yer edinebilirler.

Oldukça nadir görülebilecek bir durum olsa da cinlerin eklemler yoluyla insanlara rahatsızlık verebilecekleri düşünülür. Cinler bunu kişinin aklına saldırarak yaparlar. Kişilerde bilinçsiz olarak kendisine zarar verebilirler Ve en yaygın görülen durumlardan biriside musallat olma durumudur.

Cinler İnsanlara Musallat Olabilirler mi?

Cinler insanlara musallat olabilirler ve onlara vesvese verebilirler. vesvese bazı kişilerde ciddi sorunlara yol açabilir.

Bilinci zayıf insanlar cinler vesvese yoluyla o kişilerin vücutlarında hayat bulur ve o kişiye olumsuzluğa ve mutsuzluğa sürüklerler. Bu durum o insanda genel olarak intiharla sonuçlanabilir. Cinlerin kolay hedefleri arasında genel olarak diğer insanlardan uzak duran kişiler, az konuşanlar ve yalnız yaşayanlar vardır. Bu tür kişilere ulaşmak ve onları kandırmak cinlere daha kolay gelmekte. İnancı çok zayıf ya da çok güçlü kişilerde cinlerin hedefi olabilir. Cinler insanlara musallat olduklarında bu durumun belirtileri arasında huzursuzluk, mutsuzluk ve her şeye kolayca sinirlenme vardır.

Yine büyüler yapılırken de cinlerden yardım alarak yapılır, büyüler hakkındaki bütün bilgiler cinlerden alınmaktadır. Büyü yapan her hoca ve ya medyumun yardım aldığı ve dostluk kurduğu bir cin vardır. Her büyü cinler ile yapılır mutlaka.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.