Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Cinler Aracılığı ile mi Yapılır? Büyüler yapılırken doğaüstü varlıkların yardım ve destekleri ile yapılırlar. Büyü işleri ile uğraşan insanların mutlaka bu doğaüstü varlıklar ile bir iletişimi ve aynı zamanda mutlaka dostlukları vardır. Hiçbir hoca ya da medyum bu varlıkların yardımı olmadan ne bir bakım ne de bir büyü sihir tılsım yapamazlar. Bu varlıkların ismi ise cin denir. Dumansız ateşten yaratılmış olup bir bedene sahip değillerdir. Bu varlıklar ile aynı dünyayı paylaşıyor olsakta boyut yönünden farklıyız, insanlar üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşamaktadırlar. Bu boyut farkı sebebi ile onlar gündüzü yaşarken biz geceyi yaşamaktayız.

Cinlerin yaşamları bizimki ile çok benzemektedir. Biz nasıl yiyip içiyorsak onlar da bizler gibi yer ve içerler. Yine insanlar gibi büyür yaşar ve ölürler, bizden farkı ise, onların bir bedeni yoktur ve tamamen enerjiden oluşurlar, insanlar onları gözleri ile göremezler ancak onlar bizi görebilirler. Yine onların da müslüman olanı ve olmayanı vardır. Bununla birlikte iyi olanı ve kötü olanı da vardır. Aslında onların bizimle bir alakası yoktur. İnsanlar bazen onlara yanlışlıkla zarar verirler ise onlarda insanlara zarar vermek isterler ve bu sebepten dolayı kişiye musallat olurlar, musallat olan cin iyi ise rüyalarına girer ve sorar, kötü ise kişiyi sürekli rahatsız eder ve bırakmazlar. Yine bu bedensiz varlıklar büyüler için kullanılırlar insanlar tarafından. İnsanlar onların gelmeleri için davet açarlar ve onlarla iletişim kurmak isterler.

Büyüler Cinler Aracılığı İle mi Yapılıyor?

İnsanların onları görmesi mümkün değildir, ancak cinler insanları rahatça görebilirler. cinlerin bir bedeni olmadığından dolayı insanlara ancak bir hayvan ya da bir insan kılığında gözükebilirler.

Dolayısı ile Büyü Cinler Aracılığı ile mi Yapılır şeklinde sorulan sorulara genel anlamda Evet diyebiliriz; Çünkü büyünün yapılış şekline bakıldığında ve tutma olasılığı göz önüne alındığında bedensiz varlıkların kullanılarak ve hatta ortak edilerek uygulama yapılması hedefe daha çok yaklaştıracaktır.

Büyüler yapılırken cin dediğimiz bu bedensiz varlıklardan yardım alınır. yine bakım yapılırken onların da yardımı alınır. Hoca ve medyum, kişi hakkındaki bilgileri kişinin üzerinde olanları ve bunun için yapılması gereken tüm bilgileri dostluk kurdukları cinlerden alırlar. Cinler onlara yapılacak işlemleri ve bilgiyi verirler. Hoca ve medyumlar bu bilgiler ile büyüyü yapacak ya da bozacaktır, hoca ve medyumlar cinler ile birlikte hareket ederler. Aralarında dostluk oluştuğu için cinler her zaman onlara yardım edecektir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir