Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozulurken Neler Yaşanır, büyü bozulurken yapılan büyünün vermiş olduğu etki neyse, kişinin bu etkiden yavaş yavaş sıyrıldığı ve kendi iradesi ve isteği doğrultusunda hareket ettiği gözlenmelenir. kişi artık çok daha rahat ve pozitif bir yaşam biçimine geçiş yapmaya başlamıştır. Büyü bozulurken ilk farkedilen, kişinin kendisini bir kabustan uyanmış gibi görmesidir.

Büyülerin çok etkili bir işlemler bütünü olduklarını söylemek gerekir. yapılan bu büyüler çoğu kez insanın hayatını zindan eder, hayattan soğutur, büyü yapılan kişinin hayatında her şey ters gider, büyü ile insanın dengesi bozulur ve sonuç olarak büyü yapılan kişi çok kötü ve zor durumlara düşer.

Etki Altına Alan Büyüler Hangi Büyülerdir?

Büyü yapıldığında büyü yapılan insanın iradesi tamamen elinden alınır. Büyünün yapılma amaçlarına göre etkileri de tabi ki değişmektedir. Yapılan büyü bir bağlama büyüsü ise, büyü yapılan kişi o kişi den başkasını düşünemez hale gelir. Büyü ile kişinin iradesi elinden alındığından dolayı o kişiye karşı duygu ve düşünceleri kendisine ait değildir, büyünün etkisi altında olur ve o büyü hangi amaç ile yapıldıysa o amaca göre büyü yapılan kişiye etki eder. Aşk büyüleri bağlama büyüler ve giden insanları geri döndürme büyüleri ile büyü kişileri etki altına alır. Bunların daha kötüleri de elbette vardır. Kişiye tamamen zarar vermek ya da yok etmek için yapılan büyülerdir bunlar.

Bu büyüler de yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin kendi özgür iradesi elinden alınmış olur. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eden bu büyü kişinin bütün dengelerini bozar. Kara büyü çok tehlikeli ve zarar vermek amaçlı büyüler arasındadır. Bu büyülerin amacı sadece zarar vermek olup Kötü amaçlara hizmet ettiği için bu büyüyü hocalar ve medyumlar pek yapmak istemez, bunlar için ya papazlara ve ya büyücülere yönlendirirler. Bu büyüyü yapanlar ise tek başlarına hareket etmez, yardım almak zorunda kalırlar. Bu yardımcıları ise enerjiden oluşan bedensiz varlıklardır. Bu büyüyü yapanlar onlarla dostluk kurmuş kişilerdir. Kara büyüyü yapan kişi tüm bilgileri onlardan alarak yapar. Bu sebepten dolayı bu tür büyüler çok tehlikelidir ve asla tavsiye edilmez.

Büyülerin bozulma aşamalarında uzman kişi öncelikle büyü bozma işlemini yapar ve kişiye musallat olan cinleri uzaklaştırır ve ardından büyü yapılan kişiye koruma altına alarak bir koruyucu muska hazırlayıp büyüye maruz kalan kişiye vererek kişiyi koruma altına alacaktır. Böylece kişi maruz kaldığı büyüden kurtulmuş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir