Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılır? Büyülerin çok etkili olduklarını söylemek gerekir. Büyüler çoğu kez insanın hayatını zindan eder, hayattan soğutur, büyü yapılan kişinin hayatında her şey ters gider.

Büyü ile insanın dengesi bozulur ve sonuç olarak büyü yapılan kişi çok kötü ve zor durumlara düşer. Peki bu durumdan kurtulmak yani, Büyü Bozmak İçin Neler Yapılır, büyü bozmak için öncelikle tecrübeli ve deneyimli bir uzmandan yardım alınmalı, sonrasında yapılan büyünün nasıl ve kim tarafından, nerede, kime, hangi malzemeler ile yaptırıldığı belirlenmelidir. Bu bilgilere deneyimli bir uzman ulaşacaktır. Sonrasında büyünün yapılırken izlendiği yol nasılsa, büyünün bozulurken izleneceği yol belirlenmelidir.

Kişiyi Yok Eden Büyüler Varmıdır?

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılır? Büyü yapıldığında büyü yapılan insanın iradesi elinden alınır. Büyünün yapılma amaçlarına göre etkileri de değişmektedir. Yapılan büyü bir bağlama büyüsü ise, büyü yapılan kişi o kişi den başkasını düşünemez hale gelir. Büyü ile kişinin iradesi elinden alındığından dolayı o kişiye karşı duygu ve düşünceleri kendisine ait değildir, büyünün etkisi altında olur ve o büyü hangi amaç ile yapıldıysa o amaca göre büyü yapılan kişiye etki eder. Aşk büyüleri bağlama büyüler ve giden insanları geri döndürme büyüleri ile büyü kişileri etki altına almaktadır. Bunların daha kötüleri de elbette vardır. Kişiye tamamen zarar vermek ya da yok etmek için yapılan büyülerdir. Bu büyüler de yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin kendi iradesi elinden alınmış olur. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eden bu büyü kişinin bütün dengelerini bozar. Kara büyü çok tehlikeli ve zarar vermek amaçlı büyüler arasındadır.

Bu büyülerin amacı sadece zarar vermek olup Kötü amaçlara hizmet ettiği için bu büyüyü hocalar ve medyumlar pek yapmak istemez, bunlar için ya papazlara ve ya büyücülere yönlendirirler. Bu büyüyü yapanlar ise tek başlarına hareket etmez, yardım almak zorunda kalırlar.

Bu yardımcıları ise enerjiden oluşan bedensiz varlıklardır. Bu büyüyü yapanlar onlarla dostluk kurmuş kişilerdir. Kara büyüyü yapan kişi tüm bilgileri onlardan alarak yapar. Bu sebepten dolayı bu tür büyüler çok tehlikelidir ve asla tavsiye edilmez.

Kara Büyülerden En Etkili Büyü Hangisidir?

Kara büyüler arasında en etkili büyü ise sabun büyüsüdür. Buna ölüm büyüsü de denilebilir. Bunun nedeni ise birinin ölümü için de bu büyü yapılabilir. Maliyeti az olmasına rağmen sonuçları oldukça etkili ve kötüdür. Sabun büyüsü dediğimiz bu kara büyü kişiyi ölüme kadar sürükleyebilmektedir, bu büyünün yapılış amacına göre değişmektedir. Kişinin ölümü isteniyor ise buna göre yapılır bu büyü. Hastalık vermek isteniyor ise kişi yataklara kadar düşer. Ruhsal bunalıma sokmak istiyorsa kişi yine bu büyü sayesinde kişi hayattan uzaklaşır ve akıl sağlığını yitirir. Bir diğer kara büyü ise kaşık büyüsüdür. Bu büyü iyi niyetlerle yapıldığı gibi kötü niyetle de yapılmaktadır. Bu büyüde kaşıkların çok yönü önemlidir, içe doğru birbirlerine bağlanırsa kaşıklar bu birleştirmek için yapılan büyüdür ve iyi niyetlidir. eğer kaşıklar birbirlerine ters olarak bağlanırsa bu ayırmak için yapılır ve bu kötü niyetlidir. Bu yüzden bu büyü kara büyüler arasında yerini alır.

Kişiye Koruyucu Vefk Ne Zaman Yapılı?

Bir kişiye kara büyü yapılmış ise kişinin hayatındaki her şey tersine döner ve ne yapacağını bilmez duruma gelir. Hayattan ve yaşamdan kendini soyutlar .kişi çaresiz kalmıştır. Eğer kişi büyülere inanıyor ise ve böyle bir şeyden şüpheleniyor ise vakit kaybetmeden bir hoca ya da bir medyuma başvurması gerekir. Medyum büyü yapılan kişiye öncelikle bir bakım yapmak zorundadır, nedeni ise kişinin üzerine bir büyü yapılmış mı ,eğer yapılmış bir büyü var ise çözülmesi gerekiyor bunların hepsini öğrenmek için bakım yapılmak zorundadır. Hoca ve ya medyum bakımın sonrasında kişiye nelerin nasıl yapılacağını söyleyecektir. Kişinin üzerindeki büyü bozulduktan sonra kişiye koruyucu vefk yapar ve kişi onu üzerinde belirli bir süre taşır.

Büyülerin yapılış şekilleri kadar bozulma şekilleri de elbette farklıdır. Kişi kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyorsanız, bunu tek başına atlatması mümkün değildir. Bu kişi mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım alınması gerekir. Medyum ve ya hoca bu kişiye bir bakım yaptıktan sonra kişinin üzerinde ne olduğunu öğrenir ve nasıl bozulacağına dair bilgileri bu kişi ile paylaşacaktır mutlaka. Kişi asla kendisine yapılan büyüyü bozmak için tek başına hareket edip bir takım şeyler yapmamalıdır, sonuçlar çok daha kötüye de gidebilir. Evde bulanan muskalar vs… bunlara asla bir takım işlemler yapılmamalıdır, hemen bu alanda uzman biri bulunmalı ve o kişiden yardım alınması gerekir. Bazıları buldukları muska gibi şeyleri yakmaya yırtmaya çalışır böyle şeylerde büyüden kurtulmuş sayılmaz.

Hatta yapılan büyüyü çok farklı şeylere dönüşebilir ve o kişi çok daha kötü durumlara düşebilir. Bunlara dikkat ederek yapılan büyülerden mutlaka kurtulmak gerekir.

Erkekleri Kendilerine Bağlamak İsteyen Bir Kadın Ne Kullanır?

Kanının adet kanı kullanılması ile yapılan büyü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer almaktadır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç alınan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı isterler ve gerçekten çok etkili bir büyüdür. Bu büyü kadının adet kanının kullanılması ile yapılır. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar yaptırarak, istedikleri erkeklere yedirerek ve ya içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi güçlüdür ve her kişide etki etme süresi elbette değişiktir ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmaz o kadın hakkında söylenen kötü sözü önemsemezler.

O kadar bağlı olurlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek ister yanlarından ayrılmak istemezler.

Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ya da eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almak gerekir. Eğer almazlar ise, ayrılır ve ya eşiniz sizden uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar annesiz babasız kalmıstır.

En Çok Yapılan Büyü Hangisidir?

Bu büyüler yapılırken sabun, ölü toprağı, domuz yağı, yılan pulu gibi şeyler kullanılmaktadır. Bunlarla yapılan büyüler gerçek anlamda büyük zarar vermek için yapılan şeytani büyülerdir. Bunlardan en çok yapılan büyü ise domuz yağı büyüsü ve bu büyüde gerçek domuz yağı kullanılır ve ayırmak için yapılan büyüler arasında yer alır. Bu domuz yağı büyüyü yapacak kişi tarafından bazı işlemlerden geçer ve bu domuz yağı ayırmak istenen çiftin kapısına yatağına ve ya kıyafetlerine sürülerek yapılır. Bir diğer büyü ise yılan ile yapılan büyüsüdür. Bu büyü yapıldığında seven bir çift birbirlerini yılan gibi görmeye başlar ve birlikte konuşamaz hale gelerek ayrılırlar. Sabun büyüsü ise, tehlikeli bir büyüdür, kişinin kullandığı sabun ve ya yeni bir sabun ile yapılır, bu büyü de değişik malzemeler kullanılır ve bu büyünün sonucu ölümle bitebilir. Kökeni ise çok eski tarihe dayanır ancak günümüzde bu büyüyü yaptırmak isteyenler hala vardır.

Ölü toprağı büyüsü ise yine öldürmek ve ya ayırmak için yapılan bir büyüdür ve çok çeşitli yapılmaktadır. Bu büyülerin yapılmasını kimse tavsiye etmez ancak bu büyüleri isteyen kalbi kötü kişilerde mutlaka vardır. Tüm büyülerin bozulması için uzman birinden yardım almak gerekir. kimse tek başına bu büyülerden kurtulamaz

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.