Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak İçin Hoca Büyü yapmak ve bozmak işlemleri ile hoca ve medyumların ilgi ve uzmanlık alanıdır. Büyü Bozmak İçin Hoca ve genelde ilim sahibi, deneyimi, tecrübesi olan bir uzmandan fayda alınması seçilecek en doğru yol olacaktır. Büyülerin kötü olanlarını hoca ve medyumlar pek yapmak istemezler ve insanlar bu kötü büyüyü yaptırma konusunda ısrar ettiklerinde ise hoca ve medyumlar bu kişileri papazlara yönlendirirler. Dinimize göre büyünün her türlüsü yapılması yasaklanmıştır. Dinimiz büyüye her ne kadar karşı çıkmış olsa bile insanlar büyüden vazgeçmemişlerdir ve bununla birlikte kara büyüler dahil olmak üzere her türlü büyü ve büyüleri yapmaya ve ya yaptırmaya devam etmişlerdir.

Büyü Bozdurmak Günahmıdır?

Yapılan büyüleri bozmanın ya da bozdurmanın hiçbir günahı yoktur ve olması zaten çok saçma olurdu. Bir insana büyünün yapılmasını kimse hak etmez ve bunu yanı sıra kişinin bunda hiçbir suçu da yok. Kişinin bu durumda bir şeyler yapmak zorundadır ve bu büyüden kurtulmak zorundadır. Aksi taktirde bir ömür boyu bir büyünün etkisinde kalarak yaşamak zorunda kalır ve yine bunu kimse hak etmez. Büyü ve ya büyülerden kurtulmak için hocalar ve ya medyumlar en güzel ve en doğru adres olacaktır. Hocalar ve ya medyumlara gittiğinizde mutlaka size faydalı olacak şeyler uygulayacaktır mutlaka. Hoca ve ya medyumlar kişinin neye ve ya hangi işleme ihtiyacı var ise o yönde işlem uygulayacaktır. Tabi ki bunların öncesinde üzerinde büyü olduğunu düşünen ve ya hisseden kişiye iyi bir bakım yapacak ve yaptığı bakımın ardından kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı da kesinleşecektir. Bakım yapılırken cin denilen ruhani varlıklardan bilgi alınarak yapılmakta.

Cinlerden alınan bilgiler ile hoca ve ya medyum kişi insanlara yardım edecektir. Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişi hoca ve ya medyum ile bir arada çalışarak üzerindeki büyüden kurtulabilir.

Büyü bozmak ve ya bozdurmak asla günah sayılmaz, üzerinde büyü olan kişi bu büyüden kurtulmak zorunda, kişi büyüyü bozmaz ve ya bozdurmaz. Çok zor zamanlar o kişiyi bekliyor demektir. Hoca ve ya medyumlar bu kişilere yardım etmek için bulunur, hoca ve ya medyum dediğimiz kişiler ise alanlarında uzman olan kişilerdir ve bu konu üzerinde büyük bilgiye sahiplerdir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.