Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak İçin Dua İnsanlar çok eski dönemlerden bu yana çeşitli büyülerle ilgilenmişlerdir, büyüler özellikle orta çağ döneminde çok yaygın bir hale gelmiştir, insanlar elde edemedikleri her şeyi büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyüler insanların istek ve arzularına ulaşmadaki en kısa yol olarak görülmüş ve büyüler ile bu yüzden çok uğraşmışlardır. tabiki büyüleri insanlar durduk yere yapmaz ve cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım alırlar, büyü ile ilgili bilgileri onlar sayesinde elde etmişlerdir. Cinler bu bilgileri verdiklerinde büyü yapmaya başlamışlardır. Cinler ile iletişim kurmak isteyen insanlar ya onları çok merak ettiklerinden dolayı ve ya büyü yaptırmak için iletişim kurmak isterler. Cinler büyü yapılırken yapılacak işlemler nasıl hangi malzemeler ile yapılması gerektiği gibi bütün bilgileri verirler. Aynı zaman da bakım yapılırken de yine cinlerin yardımı ile yapılırlar.

Büyü Bozma İşleminden Sonra Koruma Şartmıdır?

İnsanlar büyü yaptığı gibi bozmak için de çok zaman ve uğraş vermişlerdir. Yapılan bir büyüyü bozmak hiçte kolay olmaz. Büyü yapılan kişi yoğun bir etki altına alındığı için kolay olmaz. Büyünün nasıl ve neden yapıldığını öğrenmeden büyü bozma işlemleri yapılmaz, yapılan büyülerin bozulması da gerekli işlemler gerektirir elbette. Büyü bozma işleminden sonra büyü yapılan kişi mutlaka koruma altına alınır ki tekrar bir büyünün etkisinde olmasın. Büyüden korunma yolları için dualar ve ayetler de önemli bir yer tutar. Büyü yapılan kişi sürekli dua ve ayet okuyan biri ise, büyünün etkisi o kişiyi fazla etkilemez, çünkü o kişi Allah a tam bağlı mümin kullardandır ve Allah sürekli dua eden ve okuyanı elbette korur.

Büyü Bozmak İçin Dua ve ayet gibi okumalar oldukça önemli bir yer tutar. Büyü yapılan kimse, üzerinde bulunan büyü ya da büyülerden temizlendikten sonra bazı okumalar ve dualar ile iyileşme sürecine doğru ilerler. kişinin iyileşme sürecinde dualar ve kişiye özel verilen okumalar doğru zaman ve günde yapıldığında elbette oldukça etkili ve sonucu etkileyecek kadar başarılı bir yoldur.

Yapılan büyüler çok kötü amaçlar için yapılmış ise ve kişi üzerinde herhangi bir koruma yoksa, büyüden kaçışı da olmayacaktır. Büyü yapılan kişi bu büyüden kurtulmak için mutlaka ilim sahibi birinden yardım almak zorundadır. Kendi başına dualar ve ayetler ile büyüden kutulamaz. Her işin nasıl ki bir ustası var ise, böyle işlerinde ustası hoca ve ustalardır. Bu kişilerden yardım ve destek alarak yapılan büyüden kurtulmak mümkün olabilir. Her şey den önce yapılan her şeyin Allah ın izni ile yapıldığını unutmamak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir