Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak Günah mıdır, büyü bozmanın dinimizde yeri var mıdır, büyü bozmak için hocalar yardım eder mi gibi yüzlerce büyü-din ilişkisini içeren sorular ya da yorumlar alıyoruz. Yapılan bir büyüyü ve kişinin iradesini almış, hayatını tepetaklak etmiş, yaşamını olumsuz yönde etkilemiş bir etkiyi, hele de kadersel değil, kişisel anlamda yapılan bir kötülüğü temizlemek sadece bizim dinimizde değil, hiçbir dinde yasak ya da günah değildir. Öncelikle şu gerçeğin altını çizelim: Büyü Bozmak Günah Değildir…

Dinimize göre büyünün her türlü yapılması yasaklanmıştır. Dinimiz büyüye her ne kadar karşı çıkmış olsa bile insanlar büyüden vazgeçmemişler bununla birlikte kara büyüler dahil olmak üzere her türlü büyü ve büyüleri yapmaya ve ya yaptırmaya devam etmişlerdir.

Yapılan büyüleri bozmanın ve ya bozdurmanın hiçbir zaman günahı yoktur ve olması zaten çok saçma olurdu. Birine büyünün yapılmasını kimse hak etmez ve bunu yanı sıra kişinin bunda hiçbir suçu da yoktur. Kişinin bu durumda bir şeyler yapması gerekir ve bu büyüden kurtulmak zorundadır, aksi taktirdi bir ömür boyu bir büyünün etkisinde kalarak yaşamak zorundadır ve yine bunu kimse hak etmez. Büyü ve ya büyülerden kurtulmak için hocalar ve ya medyumlar en güzel ve en doğru adrestir. Hocalar ve ya medyumlara gittiğinizde mutlaka size faydalı olacak şeyler uygulayacaktır. Hoca ve ya medyumlar kişinin neye ve ya hangi işleme ihtiyacı varsa o yönde işlem uygulayacaktır. Tabi ki bunların öncesinde üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiye iyi bir bakım yapacaktır ve yaptığı bakımın ardından kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı kesinleşir. Bakım yapılırken cin denilen ruhani varlıklardan bilgi alınarak yapılmaktadır. Cinlerden alınan bilgiler ışığında hoca ve ya medyum kişi insanlara yardım edecektir. Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişi hoca ve ya medyumla bir arada çalışarak üzerindeki büyüden kurtulabilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyüden Korunma Yolları

Büyü bozmak ve ya bozdurmak günah sayılmaz, üzerinde büyü olan kişi bu büyüden kurtulmak zorundadır, kişi büyüyü bozmaz ve ya bozdurmaz ise, çok zor dönemler o kişiyi bekliyor demektir. Hoca ve ya medyumlar bu kişilere yardım etmek için bulunurlar, hoca ve ya medyum dediğimiz kişiler ise alanlarında uzman olan kişilerdir ve bu konu üzerinde büyük bilgiye sahiplerdir. Önemli olan ise kişinin doğru hoca ve ya medyumu bulmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir