Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma için Yapılan bir büyüyü bozmak ancak bu ilmi bilen kişilerin yani hoca ve ya medyumun yapabileceği bir şeydir. Bu ilme sahip olmayan sıradan normal insanların yapılan bir büyüyü bozma gibi bir imkanları yoktur. Büyünün nasıl ve ne amaçla yapıldığını bilmeden yapılan bir büyünün bozulması imkansızdır. Büyüler çok çeşitli yollar ve işlemlerden geçerek yapılmaktadır. Bu ilme sahip olmayan kişiler ne bir büyü yapabilir ne de yapılan büyüyü bozabilirler.

Büyü yapmak kadar büyü bozmak da uzmanlık, deneyim ve tecrübe isteyen bir sanattır. Büyü yapabilmek için bu konuda tecrübe ve deneyim sahibi olmak, bazı gizli ilimleri iyi derecede bilmek, bu işte eğitim ve uzman bir hocadan el almak gerektiğini daha önce söylemiştim.

Büyü Bozma İçin Şartlar Varmıdır?

Büyü Bozmak da aynen büyü yapmak gibi bazı şartları gerektirir. Aynı şekilde büyü bozmak için de tecrübe ve deneyim sahibi olmak şarttır. Gizli ve dini ilimlerde eğitim almış, bu ilimlere hakim olmak şarttır. Her şeyden önemlisi bu konuda uzmanlaşmak gerekir. Çünkü büyü bozmak için de, büyü yapmak gibi enerjilerden ve vücutsuz gözle görülmeyen ruhani varlıklardan yardım alınır. Eğer tecrübesiz, bilgisiz ve eksik olursak, büyü bozma işlemi ters tepebilir. Bu enerjiler ve bedensiz varlıklar bize zarar verebilir. Büyü bozulmanın aksine, daha da kuvvetlenebilir ya da farklı istenmeyen olaylara neden olabilir.

Evet, evde büyü tabi ki bozulabilir. Büyü yaparken de, bozarken de mekanın önemi yoktur. Evde, iş yerinde, medyumun kendi ofisinde, her yerde yapılabilir. Hatta bazı büyülerin özellikle oldukları yerde, mesela eve büyü yapılmışsa evde bozulmaları gerekir. Ancak bu işlemi mutlaka bir uzman yapmalıdır.

Kişinin kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise , mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer yapılan bakımlarda büyü görünür ise, kişi tek başına bu büyüden kurtulamaz ya da tek başına bozamaz. Yapılan büyüler farklı amaçlar için yapıldıklarında dolayı hocadan başka kimse çözemez. Büyü ve benzeri uygulamalar ilim ve uzmanlık gerektiren alanlardır. Kişi kendisine nasıl bir büyünün yapıldığını bilmeden kendisi hiçbir şekilde bu büyüden kurtulamaz. Bu yüzden bir hoca yardımı ile bu durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.