Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma Yöntemleri her medyum, hoca ya da metafizik uzmanına göre değişkenlik gösterir çünkü her birinin bakım ve çözüm yolları çok farklıdır. Büyü Bozma Yöntemleri büyünün nasıl ve neden yapıldığını anlamakla başlar, sonrasında büyü bozacak uzmanın tavsiyeleri doğrultusunda ilerlenir.

Size karşı yapıldığını düşündüğünüz büyü var ise bu yöntemleri izleyerek yapılan büyüyü bozabilirsiniz. Yapılan büyünün etkileride vardır.

Büyü bozma denilen durumun oluşması için öncelikle kişi ya da kişilerde; büyüye uğrama durumunun kesinliği söz konusu olmalıdır. Büyü bozma işlemleri, “Bende Büyü Var” şikayeti ile gelen herkese uygulanamaz. Kendisinde büyü gibi belirtiler gözlemleyen kimselerin en sık yaptıkları yanlış budur maalesef. Piyasada satılan kitaplarda ya da web sayfalarında şikayetlerini araştıran kimseler, büyü belirtilerinin kendi yaşadıkları ile benzerlik göstermesi durumunda, büyü olduğu zannı ile olmadık işler yapıyor, atılmaması gereken adımlar atıyorlar.

Yapılan Büyünün Etkileri Nelerdir?

Dalgınlık kararsızlık endişe huzursuzluk yalnız kalamama devamlı baş ağrısı aşırı devamlı korku hali geceleri korkmak korkulu rüyalar görmek karanlık yerlerden korkmak ve bakamamak hep kötü düşünceler besleme rüyalarda kötü yaratıklar ve tuhaf varlıklar görme kedi köpek yılan ve farklı ürkütücü rüyalar görmek durduk yere karın ağrısı ve şişmesi hep iç sıkıntısı ve huzursuzluk durduk yere aşırı can sıkıntısı ağlama hissi gelmesi sanki kötü bir şey olacakmış gibi hissetmek sabahları uyandığında üzerinizde ağırlık olması ve hiç bir iş yapma isteği olmaması ve hep karamsarlık ve daha bir çok belirtileri vardır..

Büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak gerekir. Sabah Akşam okunması ve yapılması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez Sabah ve Akşam 7 Ayet el Kürsi 7 Felak 7 Nas sürelerini okunması durumun da Allah’ın izniyle büyü sizi tutmaz tabiki bunu devamlı yapmak gereklidir. En doğrusunu Allah bilir.

Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek gibi. Allah teala zikri ile meşgul olmak Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz Orada tutunamaz. Eski huzurlu günlerinize dönebilirsiniz tekrar.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir