Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma Yöntemleri içinde dualar elbette büyük bir önem arzeder. ancak dualar tek başlarına yeterli bir çözüm yolu olmayacaktır. Havas ilminde dualar genelde iyileştirici, tedavi edici bir yol olarak kullanılır. Büyü Bozma için öncelikle büyünün nasıl ve ne için yapıldığının tespiti ve sonrasında bozulması için bir takım işlemler yapılmalı, sonrasında dualar ile desteklenerek iyileşme sağlanmalıdır.

Kendisine büyü, muska yapılan insanlar büyünün etkisinden kurtulmak için birbirinden farklı  birçok yola başvururlar. Büyülerin etkisinden korunabilmek için okunabilecek çeşitli dua ve sureler vardır. Ancak bazı büyüler ve muskalar çok güçlü olurlar. Etkilerini tamamen yok etmek ve onlardan korunmak dua ve surelerle mümkün olamıyor maalesef. Dualar ve sureler kişinin Allah ile arasında bir bağ oluşturur. Doğru şekilde ve sayıda okunacak olan dua ve sureler insanlara mutlaka yardımcı olacaktır, onları belirli ölçülerde koruyabilir bu okunan dualar.

Ancak tam olarak yeterli olmadıkları zaman başka çareler aramak faydalı olacaktır. Burada ön plana çıkan kişiler medyum ve hocalardır tabi ki. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olan kişilerden alacağınız yardımlar ile büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün olabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu bulunur. O da medyum seçimi konusudur. medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğu bilinmektedir. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda çaresiz insanları yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi düşünebilir. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. Çok iyi bir araştırma ile işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız mümkün olmaz. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yardım edecek mutlaka. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olur. büyü bozma yolları ya dua ve esmalar okuyarak yapılır bunların yeterli olmadığı yerde hoca ve ya medyum ile çözülebilir. Burada şansınızın da yerinde olması iyi olur. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp bir takım işler içine girerseniz bundan çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz.  bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmalı ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmalısınız

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyüden Korunma Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir