Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Bozma Yolları için bir çok farklı alternatif denenebilir. Bu alternatifi oluşturan durum, büyünün nasıl, neden, ne zaman, hangi amaçla ve kime yaptırıldığının bilinmesidir. Tüm bunlar bilinmeden herhangi bir dua ya da sure ile büyü bozma yolları etkili olmayacaktır. Yukarıda saydıklarımızın iyice bilinip irdelenmesi bakım adı verilen yöntemle gerçekleştirilir. Bakım, kişinin o an içinde bulunduğu durumun neden ve nasıl oluştuğuna dair bir çözüm sunarak, bu çözümün nasıl olması gerektiği hakkında fikir verir. Bakım sonucunda ortaya çıkan bilgilerle, iyileşme ve düzeltme, onarma işlemine geçilebilir. İyi bir bakım, iyi bir metafizik uzmanı, medyumun bilgi, beceri, deneyim ve tecrübesi ile olur. Bakım elbette büyü bozma yolları içinde kuşkusuz en doğru analizi ve en doğru bilgileri verir. bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler eşliğinde nasıl bir tedavi uygulanacağı, nasıl bir yol izleneceği belirlenmiş olur.

Büyüyü Bozma Yolları olarak en önemli çözümlerden biri de kuşkusuz medyum-hoca ya da metafizik uzmanı seçimi olacaktır. Burada şansınızın da yerinde olması iyi olur. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp bir takım işler içine girerseniz bundan çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz. bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmalı ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmalısınız.

Büyü Bozma Büyü Yapmadan Daha Zormudur?

Medyum ya da tecrübesine güvendiğiniz bir uzmandan yardım alarak Büyü Bozma Yolları denenebilir. Elbette deneyimli bir metafizik uzmanı sizi yönlendirecek ve çalışmaya başladıktan sonra size ne yapıp, ne yapmayacağınızı bildirecektir. Çalışmaya başladıktan sonra en önemli adım, sabırdır. Çünkü kişinin içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında, yapılan büyünün şiddeti açığa çıkar; yavaş ve temkinli adımlarla süreç desteklenmeli, uzmanın talimatları doğrultusunda adımlar atılmalıdır. Bu süreç, büyünün işlemesine, yapıldığı zamandan bu yana geçen süreye ve nasıl bir büyü ve etki olduğu göz önüne alındığında belirli bir zaman sürebilir, büyü etkisinde olan kimse çalışma başladığı andan itibaren bir rahatlama ve temizlenme hissedecektir, ancak süreç devam ettiği zaman boyunca asla umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmamalı ve yardımcı olan uzmanın yönlendirmesi doğrultusunda hareket edilmelidir.

Büyü Bozma Yolları, büyü yapmadan daha zor ve süreç alan bir durumdur; büyü bozma, var olan bir durumu, yapılmış olan etkiyi temizlemek anlamındadır, dolayısıyla yapılmasından daha zor olacağı bir gerçektir. etki altında olan kişiye ve yakınlarına düşen bu süre içinde sabırlı ve itikatlı, umutlu olarak beklemek ve Allah’ın daima yardımcı olacağına dair inancı yüksek tutmaktır. Çünkü Allah(CC) kendisinden yardım isteyen ve zorda olan kullarını asla yarı yolda bırakmayacaktır…

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir