Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozma Duaları Büyüler çok çeşitli yollar ve yine çok değişik amaçlar ile yapılırlar. Bazı büyüler hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler ise düşmanlık ve zarar vermek amaçlı yapılır. Her büyünün kendine has yapılma şekli ve yöntemi vardır ve bununla birlikte her büyünün kendine has malzemeleri de vardır. Büyü ve benzeri yöntemler ile yapılan her işlem bir bilgi birikimi gerektirir. Büyüler yapılırken hoca ve medyumlar bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden yardım ve destek alarak bu işlemleri yaparlar; bu varlıklarla iletişime geçerek ne yapılması gerektiğinin bilgileri alınarak bu işlemler sırası ile yapılır.

Büyü Bozma Duaları birbirinden çok farklıdır; zammı sureler ve korunma için Ayetel Kürsi, Felak, Nas, İhlas sureleri büyünün şiddetine ve yapılma amacına göre etki gösterir. Ancak yapılan kişiye ait bilgi ve eşyalarla yapılan bir büyüye, büyü bozulmadığı sürece hiçbir şey etki etmeyecektir. Okunan dua ve sureler, kısa süreli etki edecektir ancak yapılan işlemin şiddeti maalesef devam edecektir.

Kişiye Göre Etkisi  Değişiklik Gösterirmi?

Her büyünün etkisi mutlaka yapılış amacına göre farklı olacaktır. Her kişiye olan etkisi yine değişiklik gösterecektir elbette. Bazı büyüler çok etkili olurlar ve bunların hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilir, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler, yapılan bu etkili büyüden korunamayacaktır. Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri kullanılır. Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almak gerekir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakacak ve bulacaktır. Alanında uzman olan hoca yapılan büyüyü kendine has yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak bir koruma vefki hazırlar. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacak ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacak. Bunun yanında çok büyük dualardan olan ayet le kürsi duası da çok önemlidir.bu dua okunarak büyülerden kurtulmak ve ya bozmak mümkündür.

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar elbette insanları koruyacak fakat bazen yeterli olmayacaktır. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almak zorundalar. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.