Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozan Hoca, büyü konusunda en çok aranan soru ve sorunlardan biri de Büyü Bozan Hoca ya da büyü bozmak için yardım alınabilecek biri… Maalesef bu konuda ülkemizin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Büyü yapan çok ama, büyü bozma konusu ele alındığında ya güvenilir bir uzman bulunamıyor, ya da büyü bozma konusunda bilgisi ve tecrübesi yeterli düzeyde olan bir hoca vasıflı insana denk gelinemiyor.

Büyü Bozan Hoca denilince önce medyum, hoca, metafizik uzmanı ya da papazlar akla geliyor. Elbette her hoca ya da bu vasıfları saydığımız kimseler büyü bozma konusunda yeterli değildir. Özellikle belirtmek isterim ki, büyü ve havas konuları ilimde tecrübe ister, yaşamda emek ister, işinde başarı ister. Her hocayım ya da medyumum diyenin bu vasfa nail olmadığı gibi, büyü bozma konusunda maalesef ülkemizde çok çok az ilim sahibi kimse var ve bu kimseler ben bu işi iyi yaparım diye ortalıkta gezinmiyor. Tıpkı Ziya Paşa’nı dediği gibi “Ayinesi iştir kişinin, Lafa bakılmaz”

Hoca ve bu nitelikte kimseler için önemli olan büyü bozma işleminde kişilerin gerçek kimlik ve bilgileridir. Bu bilgilerle yapılan bakım-analiz sonucunda, yapılan etkinin nasıl ve nerede, ne zaman, hangi malzemelerle, neden ve kim tarafından, kime yaptırılmış, hangi amaç için planlanmış ve neticeleri nelerdir, sonucu ne olmuş, kişiye ne kadar etki etmiş ve çözümü nasıl olacaktır gibi bir çok soruya cevap bulunur. işte bu cevaplar ışığında yine bakımda yardım alınarak çözümünün nasıl olması gerektiği yoluna gidilir. Büyü Bozan Hoca ya da medyum yardımı olmaksızın maalesef etkinin geçmesi beklenemez.

Büyü Dualarla Bozulur mu?

Tarafımıza sorulan sorulardan biri de, büyü dualarla bozulur mu, büyü dualarla bozulmaz değerli ziyaretçilerim. Büyü o kadar çetrefilli bir durumdur ki, bazen yapıldığı yol ne ise, o yoldan gidilir; bazen ise tamamen karmaşık başka bir çözüm yolu sunar. Büyünün bozulması çoğu kez, yapılmasından daha zor ve dolambaçlıdır. Burada büyü etkisine girmiş kişi ve yakınlarına düşen en büyük görev, Büyü Bozan Hoca ya da yardım aldıkları kimselerin -özellikle güvenilir ve tecrübeli kimselerin- gösterdikleri yolda ilerleyerek, sabırlı olmak ve Allah’a tam bir inanç ve itikat ile çözümünün olacağına inanmaktır…

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir