Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Belirtileri Nelerdir? Büyü yapılan kişi kendisinde böyle bir etki olduğunu çoğu zaman anlayamaz, hissedemez. Büyü yapılması ve böyle bir hazırlık içinde olunması, ruhani enerjiler ve koruyucu enerjiler sayesinde kişiye rüyasında gösterilebilir. özellikle yılan, kedi, köpek vs gibi hayvanları görmek örnek olabilir.

Büyü Belirtileri Nelerdir, sürekli uyumak, sıçrayarak uyanmak, uyku ile uyanıklık arasında kalmak, hiç uyuyamamak ve uykusuzluk çekmek ya da halsizlik, Saçlarda elektriklenme, saçlarda dökülme, sürekli bunalma ve yanma hissi, çok çabuk zayıflama, kusma ve yemek yiyememe, ayakların yanması, mide ve kalpte hiçbir rahatsızlık yokken, sürekli ağrı hissedilmesi, göz ağrıları, göğüs sıkışmaları, sürekli esneme ve özellikle ensede ağrılar, ani bayılmalar, ağlama isteği, sebepsiz ağlama krizleri, bir şeyler kırmak, dökmek, evden çıkıp gitmek…

Ev Ve Aile Hayatını Etkiler mi?

Büyü Belirtileri Nelerdir sorusu içinde ev ve aile hayatını etkileyen unsurlar büyünün hedefine göre kendini belli eder. Cinsel isteksizlik, eşinden iğrenme ve nefret etme, evden kaçma isteği, tıbben bir problem yokken çocuk sahibi olamama ve sürekli çocuk düşürme, sürekli aldatıldığını hissetme, şizofreni, sebepsiz nişan bozulması ya da evlilik bitmesi gibi belirtiler eve, eşe, aileye, yuvaya ve evliliğe yönelik büyü ihtimalini pekiştirir.

Büyüler yapıldıklarında kişiler üzerinde bir etki meydana getirirken olumsuz ve negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli eder. Büyüler hangi amaç için yapılırsa yapılsın büyük günahlar arasında yer alır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan tarihten bu yana hiç vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır.

Büyü belirtileri nelerdir sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bir büyüye maruz kalmış kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz, yaşadığı her şeyin bir hayat akışından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum çoğunlukla aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelir. Kişi önce psikolojik olarak etkilenir, duygu patlamaları yaşar; bazen ise büyünün amacına göre kişi, umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilerek yalnız kalır. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar da görülebilir. Bunun yanında kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında, fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu ve bunun gibi etki ve rahatsızlıklarla çok yakından ilgilidir.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe eder hale gelir. Dışarıda karşılaştığımız sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece maalesef kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir