Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Belirtileri genelde ilk yapıldığında kendini çok fazla hissettirmez, göstermez. Büyü zamanla rayına oturur ve etkisini genişletir. Elbette yapılan büyünün amacına ve ne için yapıldığına göre değişir bu durum. Büyü, sadece bir kimseye ya da hane halkına yapılacağı gibi, topluluğa ya da herhangi bir eşyaya, hatta eve bile yapılabilir.

Peki, Büyü Belirtileri, büyünün yapılmış olduğunu anlamanın en önemli göstergeleri neler? sebepsiz gülmeler, gereksiz ağlamalar, hiç yapılmayan davranışlar, sonradan yerine gelen moral durumları, dengesiz bir yaşam tarzı ve bunun gibi bir çok tutarsızlık bir anda gerçekleşmişse, evde yaşanan dargınlık, kavga, tartışma ya da küskünlükler, ev halkına ya da kişiye isabet eden saçma kaza ve belalar gibi durumlar yaşanmaya başlandıysa en yakın zamanda bir uzmana danışmakta fayda olduğu gerçektir.

Büyü Belirtileri içinde en önemli ve kendini belli eden yolları şu şekilde açıklayabiliriz. Bunlardan en önemlisi rüyalardır. Rüyalarda özellikle yılan, kedi, köpek vs gibi hayvanların saldırısına uğramak ve bu rüyaların sürekli devam etmesi büyü düşüncesini doğrular niteliktedir.

Büyü Belirtileri, Uyuyamama ve Sıçrama şeklinde de kendini belli eder. Uyku ve uyanıklık arasında bir vurma hissi, dayak yeme ya da bir yerlerine tokat atma; yüksek bir yerden düşme ve hatta hiç uyuyamama gibi durumlar büyü belirtilerindendir.

Büyü Belirtileri içinde kuşkusuz en önemli belirtilerden biri de, fiziksel ve ruhsal değişimlerdir. kişi ya da çevresinde bulunan kimseler özellikle bunu çok iyi fark edebilir. Nedensiz ağrılar, vücutta morluklar, anlamsız ve sebepsiz hastalıklar; kişinin ruh halinin tam tersi olması, karamsarlık ve ölüm korkusu, sevdiklerini kaybetme düşüncesi, takıntı vb. belirtiler arasındadır.

Cinsel isteksizlik, eşinden iğrenme ve nefret etme, evden kaçma isteği, tıbben bir problem yokken çocuk sahibi olamama ve sürekli çocuk düşürme, sürekli aldatıldığını hissetme, şizofreni, sebepsiz nişan bozulması ya da evlilik bitmesi gibi durumlarda Büyü Belirtileri arasında sayılabilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Evde yaşayan bireyler arasında birden nedensiz ya da küçük nedenlerle kavgalar, tartışmalar baş gösterdiyse. Evde yaşayanlar arasına küslük, dargınlık, kavgalar girdiyse. Evin genel olarak huzuru kaçtıysa. Ev halkının başına beklenmedik, zor görülen kazalar, belalar gelmeye başladıysa. Bu gibi ani durum değişikleri, evde bir büyü ya da muska olduğuna işaret olabilir. Bu etkinin varlığı nasıl kesinleştirilebilir? Bunu bilmenin en kesin yolu konusunda uzman bir üstada başvurmak olacaktır.

Büyünün insan üzerindeki belirtileri büyünün amacına göre değişiklik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir