Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Ayet ve Esmalarla Bozulabilir mi, büyü bozma işleminde ayet ve esmalar özellikle çok önemli bir yer tutar, çünkü biri Allah’ın kelamı, diğeri ise Allah’ın güzel isimleri, sıfatlarıdır. Allah’ın kelamı ve isimlerinin karşısında hangi güç dik durabilir ki? elbette havas ilminde ayet esmalara çok iş düşer ve tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük önemi vardır. havas ilminin yarısını neredeyse, ayetler, sureler, esmalar ve bunlardan alınan güçler oluşturu ve ayakta tutar. Ancak burada anlatmak istediğimiz önemli konu, Büyü Ayet ve Esmalarla Bozulabilir mi sorusunun yanıtıdır. Bu sorunun yanıtı elbette olumlu yönde olacaktır, öncesinde büyü bozma işleminin yapılması, ayetler ve esmaların doğru ve yerinde kullanılması açısından son derece sağlıklı olacaktır. ayetler ve esmalar büyü bozulması işleminden hemen sonra ebced hesabı dediğimiz cifr ilminin yardımı ile kişiye özel olarak hangi gün ve saatlerde okunması ile son derece yardımı dokunabilir bir yöntemdir.

İnsanlar asırlar boyunca büyü yaptıkları kadar bozmak için de çok uğraş vermişlerdir. Yapılan bir büyüyü bozmak hiç kolay değildir. Büyü yapılan kişi yoğun bir etki altına alındığı için, büyü bozma işlemi kolay olmayacaktır. Büyünün nasıl ve neden yapıldığını öğrenmeden büyü bozma işlemleri yapılamaz, yapılan büyülerin bozulması da gerekli işlemler gerektirir. Büyü bozma işlemi bittikten sonra büyü yapılan kişi mutlaka koruma altına alınır ki tekrar büyüye maruz kalmasın.

Yapılan büyüler kötü amaçlar için yapılmışsa ve kişi üzerinde bir koruma yoksa, büyüden kaçışı da maalesef yoktur. Büyü yapılan kişi bu büyüden kurtulmak için mutlaka ilim sahibi birinden yardım almalıdır. Kendi başına dualar ve ayetler okuyarak bu büyüden kurtulamaz. Her işin nasıl ki bir ustası varsa, böyle işinin ustası da metafizik uzmanı, hoca ve güvenilir tecrübeli medyumlardır. Bu kişilerden yardım alınarak yapılan büyüden kurtulmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir