Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Ayet ve Esma Okuyarak Bozulabilir mi? Geçmişten günümüze dek, insanların içinde bulunan merak duygusu, kendilerini bilinmeyene yönelik bir cazibeye kaptırmalarına neden olmuştur. Bunlardan en önemlisi, büyü ve bedensiz varlıklardır. gözle görülmeyen ancak gücünü ve varlığını hissettiren bu varlıklara değişik bir çok kültürde farklı isimler verilmiştir. Golem, Cin, Karabasan vb. Bizim kültürümüzde ise genelde Cin adı ile anılırlar.

Büyü dediğimiz etki için insanlar asırlardır cin isimli bedensiz varlıklardan yardım almışlardır, büyü ile ilgili bilgileri onlar sayesinde elde etmişlerdir. Cinler bu bilgileri verdiklerinde büyü yapmaya başlamışlardır. Cinler ile iletişim kurmak isteyen insanlar ya onları çok merak ettiklerinden ve ya büyü yaptırmak için iletişim kurmak istemişlerdir. Cinler büyü yapılırken yapılacak işlemler nasıl hangi malzemeler ile yapılması gerektiği gibi bütün bilgileri verirler. Aynı zaman da bakım yapılırken de yine cinlerin yardımı ile yapılır.

Büyü Bozmak İçin Neden ve Nasıl Yapıldığını Öğrenmelimiyiz?

Büyü yapmak kadar bozmakta çok ciddi bilgi ve tecrübe isteyen bir konudur. Büyü Ayet ve Esma Okuyarak Bozulabilir mi şeklinde sorulan bir soruya cevaben, ayet ve esmaların havas ilminde özel ve önemli bir yeri olduğunu bir kez daha hatrılatmak isteriz. Büyü yapılan kişi yoğun bir etki altına alındığı için büyünü bozulması kolay olmayacaktır. Büyünün nasıl ve neden yapıldığını öğrenmeden büyü bozma işlemleri yapılamaz, yapılan büyülerin bozulması da gerekli işlemler gerektirir. Büyü bozma işleminden sonra büyü yapılan kişi mutlaka koruma altına alınır ki tekrar bir büyünün etkisinde kalmasın. Büyüden korunma yolları için dualar ve ayetler de önemli bir yere sahiptir.

Büyü Ayet ve Esma Okuyarak Bozulabilir mi, Evet! Ancak öncesinde tecrübeli bir uzmanın büyü bozma işlemini gerçekleştirmesi kuralı ile… çünkü, büyü kişinin bedenine ve ruhuna isabet etmiş bir hastalık, rahatsızlık veren bir yara gibidir. öncelikle hastalığın neden oluştuğu öğrenilmeli, sonrasında ise temizleme ve iyileştirme yöntemine geçilmelidir. İltihaplı bir yaraya, temizlenmeden merhem sürülemeyeceği gibi, büyü bozulmadan da ayet ve esmalar okunmamalıdır. ayet ve esmalar, büyü bozulma işleminden hemen sonra, kişiye özel olarak hazırlanır ve gün ve saatleri belirlenir. Kişi, belirlenen bu zaman dilimlerinde okuma sayısına dikkat ederek işlemlere devam ettiği takdirde, belirlenen süre içinde büyü etkisinden kurtulacaktır Allah’ın izni ile…

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir