Boğa burcunun ne kadar inatçı ve çok fazla dik kafalı olduğunu bilmeyen yoktur. onlar kadar merhametli olanı da yoktur tabiki. Boğa burcu insanı için para çok fazla önemlidir, para kazanmak onun için iyi bir hayat yaşamasındaki sadece bir araçtır. Boğa burcu insanı sürekli hesap yapar ve sürekli bir sonra ki adımının planını düşünürler. Hayatlarında düzeni ve sakinliği seven çok ağır tiplerdir desek yanlış olmaz. Yine burçlar arasında en kıskanç olan burçlardan biridir. Özellikle sevdiği insanı çok fazla kıskanır ve sahiplenir.

Peki, 2018 yılında boğa burcu insanını ne bekliyor olacak? Boğa burcunun bu yıl ki durumuna genel olarak baktığımızda, bu yıl boğa burcu için para ilk sırada olmayacak bu sefer, onun yerini aşk ve duygusal yaşantısı alacak. sürekli plan ve hesap yapan bu burcu büyük bir aşk bekliyor ve bu yılın tümünü kaplamış durumda. Duygusal hayatı ile ilgili ciddi kararlar verecek, bir aile ya da yeni bir çocuk isteği olabilir. Geçtiğimiz 2 yıl da boğa burcunun aşk hayatında ne kadar mutsuz olduğunu ve hayatının monotonlaştığını rahatlıkla görebiliriz. Yine geçtiğimiz 2 yıl boyunca fazlaca sıkıntı ve zorluk yaşamış boğa burçları hayatlarından zevk almaz hale gelmişlerdir. fakat bu yıl öyle olmayacak, büyük duygu hareketlilikleri siz boğa burçları bekliyor olacak.

Boğa burcu iş hayatında yine başarılara imza atacak gibi görünüyor, yeni projeler ve aynı zamanda yeni sorumluluklar da sizi bekliyor. Zaman zaman zorluklar yaşayacağınız görünse de sizin gibi dediğini yapan ve inatçı tipler her türlü zorluğun üstesinden kolayca gelecektir. Yılın son aylarında iş hayatı olarak yükselişe geçmeniz büyük olasılık, parasal yönden büyük gelişmeler görünüyor. Boğa burcu insanı her şekilde para kazanmayı ve en iyi şekilde harcamasını bilirler.

İlginizi Çeken Yazılar  Birleştirme Büyüsü

Aşk hayatı ise, bu yıla kesinlikle damgasını vuracak gibi görünüyor. Bütün bir yılınızı duygusal hareketlilik bekliyor, marsın etkisi bir dönem kendisini gösterse bile, aşk hayatında büyük mutluluklar sizi bekliyor olacak. Sağlık açısından önemli bir problem görünmüyor. Bu yıl boğa burçları için güzel bir yıl demek çok doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =