Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Üzerinde büyü olan kişi genel anlamda huzursuz ve uyumsuz tavırları ile kendini belli eder. Büyü, en uslu ve en sakin, hatta en kibar insanı bile varolduğu karekterin dışına çıkarabilecek bir uygulamadır. Kişiyi hedef alan büyü, çoğunlukla karakterini değiştirir, ve çoğunlukla yalnız kalmayı tercih ederler her zaman. İnsanlar ile bir arada olmaktan kaçarak,  kendi köşesine çekilir ve konuşmayı, derdini anlatmayı pek istemezler.

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır ve büyü nasıl etkiler gibi temel sorular için cevaben bir çok yönden etki altına alındığını söyleyebiliriz. Büyü, kişiler üzerinde negatif bir etki alanı oluşturur

En Kısa Zamanda Anlamak Mümkün mü?

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, bunu en kısa zamanda anlamak mümkün mü; elbette mümkün, büyü yapıldığından şüphe duyduğunuz kimseye daha yakın olarak yaşam tarzı, davranışları, konuşmaları, bakışları ve daha önce istemediği bir duruma ve kişiye karşı yaklaşımları ya da tam tersi sevdiği kişilere karşı düşmanca tavırları, eşyalara ve insanlara saldırgan davranışları, gece uyku durumları, sürekli hastalıktan ve ağrı, acı gibi fiziksel durumlarından şikayet edip etmedikleri, bazı halüsinasyonlar görmeleri ve bazen yalnız kaldıklarında kendi kendilerine soru-cevap şeklinde konuşmaları, pireyi deve yapar gibi saçma tartışmalar ve kavgalar içine girmeleri, uyurgezerlik, banyoda yalnız kalamama, gece uykudan sıçrama, uyuyamama ya da hiç uyanmak istememe gibi bir çok durumlar birine büyü yapıldığının kesin olmasa da, delilleri ve şüpheleridir. Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır düşüncenizi kesinleştirmek için bu belirtilerin başlamasından ve fark edilmesinden hemen sonra tecrübeli ve güvenilir bir uzmana başvurmanız sağlıklı bir adım olacaktır.

Yapılan bazı olumsuz büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi öncelikle psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar, umutsuzluğa ve mutsuzluğa kapılır, hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Aynı zamanda, büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülebilir ve bununla birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındır. Büyü ne için yapılmışsa, büyü neyi hedeflemişse, yapılış amacı bu istek doğrultusundadır ve rahatsızlıklar ile çok yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cin musallatı gönderilir. Büyü etkisi ile cinleri musallat etme çok daha olumsuz ve güçlü uygulamalar sayesinde gerçekleştirilir. Bu çok daha derin bir konudur, kendinizde bu gibi bir durum hissediyorsanız, bilgi ve yardım almak için iletişim kanallarımızdan bize yazabilir ya da ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.