Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Üzerinde büyü olan ve ya büyü yapılan kişi er ya da geç kendini belli edecektir. Büyü yapılan kişiler çoğunlukla yalnız kalmayı tercih ederler her zaman. İnsanlar ile bir arada olmaktan kaçınırlar her zaman. Kişi kendi köşesine çekilir ve insanlar ile konuşmayı pek istemezler. Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki alanı oluşturur ve bu oluşan etki elbette negatif yönde olur. Bu negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde belli edeceklerdir. Büyüler insanların iyi niyetler ve ya kötü niyetler ile yapılır, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde asla hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah kabul edilmekle birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamına gelir. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın her ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan asla vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek çok fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanı sıra yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle de aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelen bir durumdur. Yapılan kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi öncelikle psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa ve mutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülebilir. bununla birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında olur. Kişi ruhsal bunalımın yanı sıra fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklar ile alakalıdır.

İlginizi Çeken Yazılar  Adet Kanıyla Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =