Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, büyünün belirtileri neler, büyü nasıl kendini belli eder şeklinde bir çok soru ve görüş alıyoruz. Büyü etkisine giren kimseyi etrafında bulunan yakınları ve dostları daha net anlar, kişide bulunan ani değişimler etrafında ki insanlar tarafından daha net gözlemlenir. Büyü yapılan kişi kendisinde böyle bir etki olduğunu çoğu zaman anlayamaz, hissedemez. Büyü yapılan kimse, yakınlarından bu ve benzeri durumları kendisine söyleyen insanlara inanmaz, hatta inkar edip saldırganlaşabilir. Büyü yapılan kimse, büyünün hedefi olmuştur ve büyünün hizmetine girerek, büyünün amacına ulaşmasına bilmeden yardım eder hale gelmiştir. İşte büyünün en büyük etkisi budur; kişiyi olduğundan farklı bir insan haline getirmek!

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır ile ilgili bilinen ve en çok gözlelenen belirtileri, etkileri ve yaşanan sendromları kısaca ele alalım. En önemlilerinden biri ve en önemlisi rüya ve uykudur. Rüyalarda özellikle yılan, kedi, köpek vs gibi hayvanların saldırısına uğramak ve bu rüyaların sürekli devam etmesi büyü düşüncesini doğrular niteliktedir. aynı zamanda uyku problemi olmayan bir kimsenin bir anda uyku uyuyamaması, uykuya geçişte ani sıçramaları, yüksek bir yerden düşme hissi ile uyanmak, uyku uyanıklık arasında kalmak, hiç uyuyamamak ve uykusuzluk çekmek, Saçlarda elektriklenme, saçlarda dökülme, sürekli bunalma ve yanma hissi, çok çabuk zayıflama, kusma ve yemek yiyememe, ayakların yanması, mide ve kalpte hiçbir rahatsızlık yokken, sürekli ağrı hissedilmesi, göz ağrıları, göğüs sıkışmaları, sürekli esneme ve özellikle ensede ağrılar, ani bayılmalar, kekemelik büyü etkileri arasındadır.

Ayrıca, özellikle banyoda korkular, takip ediliyor hissiyatı, ağlama isteği, sebepsiz ağlama krizleri, bir şeyle kırmak, dökmek, evden çıkıp gitmek, hayaller ve halüsinasyonlar görmek, sesler duymak, Cinsel isteksizlik, eşinden iğrenme ve nefret etme, evden kaçma isteği, tıbben bir problem yokken çocuk sahibi olamama ve sürekli çocuk düşürme, sürekli aldatıldığını hissetme, şizofreni, sebepsiz nişan bozulması ya da evlilik bitmesi gibi daha bir çok neden kişiye büyü yapıldığı gibi bir durum düşündürebilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir