Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bir İnsanda Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır. Öncelikle bu durumu kişiye en yakın olanlar; aile, ebeveyn, eş, çocuk ya da yakın dostları, çalışma arkadaşları kişiden önce fark edebilir. Çünkü, büyü etkisinde olan kimse ya da kimseler böyle bir etkinin var olduğunu anlamayacak ve kabul etmeyeceklerdir. Burada kişinin yakınların düşen temel görev, büyü yapıldığından kuşkulandığınız insanı yakın takibe almak ve eskisi ve yenisi arasında ki farkları gözlemlemektir. bu sayede büyünün ya da başka bir etkinin varlığı düşünülebilir.

Bir İnsanda Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır ya da Kendinize büyü yapıldığından kuşkulanıyorsanız ya da aynı durumu bir yakınınızda hissediyorsanız, tecrübeli ve ilmi derceleri yüksek bir uzmana görünmekte, bu belirtileri uzmana anlatmakta fayda sağlayacak ve büyünün veya başka bir etkinin olup olmadığını kesinleştirebileceksiniz.

Büyüler anlattığımı ve sayısız kereler ifade ettiğimiz gibi insanlara çok farklı amaçlar için yapılabilir. Üstelik bazı büyülerin oldukça etkili olduğunu herkes bilir ve hatta bazı büyülerin insanların ölümüne bile yol açtığı da bilinmektedir. Oldukça kötü amaçlı olan bu büyülerin yapıldığı kişiler önce hastalanır ve bu hastalık ilerleyen zamanla birlikte daha da şiddetli bir hal alır. Çözümü yoluna gidilmez ise, çaresiz gelecek olan felaketi yaşamak zorunda kalabilir büyü yapılan kişi…

Kişiler Kendilerini Nasıl Hissederler ?

Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşarlar ve sinirli olurlar. Bir İnsanda Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır, büyü etkisinde bulunan insanlar genellikle yorgun ve bitkin olurlar. Sürekli fiziksel ve ruhsal durumlarından şikayet eder, halsizlik yaşarlar. Kendilerini bile tanıyamaz olurlar. Rüyalarında sürekli yılan, akrep, kedi ve köpek gibi yırtıcı hayvanlar görebilir ve bu hayvanlar tarafından saldırıya uğrayabilirler, sürekli kabus görür ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi hisse kapılır, banyoda iken gözleri açık banyo yaparlar, gözlerini kapatmak korku verir. Gözlerinde ağrı olur ve sürekli takip ediliyormuş hissine kapılabilirler. Evliliklerinde problemler olur, pireyi deve yaparak sürekli ayrılmak, boşanmak gibi konular konuşurlar, evde duramaz, sürekli evden dışarı çıkmak isterler, evin duvarları üzerine gelir, tabiri caiz ise ev kendisine kapkara görünür… Bunlar sadece bir kaç tane görünür belirtilerdir; Bu tür belirtiler üzerinizde kesinlikle bir büyü olduğunu göstermez elbette ama olma ihtimalini de düşündürmelidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.