Bazı Büyülerde Neden İnsan Dna Materyalleri Kullanılır?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

bazi buyuler de neden insan dna materyalleri kullanilir

Bazı Büyülerde Neden İnsan Dna Materyalleri Kullanılır? Neden kullanılmaz?

Büyü, yapıldığı amaca hizmet eder. Bilindiği gibi büyüler sınıf sınıftır ve çok çeşitlidir. Bazı büyülerin yapımında kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi yeterli olurken bazılarında ise daha fazla malzeme yada materyale ihtiyaç duyulabilir. Bu ihtiyaç, büyünün amacı ve ne için yapılıdığı ile doğru orantılıdır. DNA parçası istenen büyüler: Kara Büyü ve Kırmızı Büyü sınıfına girerler. Amaçlarının çoğu zarar vermek olabilir. Bu büyülere Temas Büyüsü de denilir. (Ayrıntılı Bilgi için TIKLAYINIZ…)

Temas Büyüsünde ana kural şudur; “Parça bütüne aittir.” Yani parçanın bütünü ile ilişkili olduğu inancından hareketle bu büyü türünde saç, tırnak, kirpik, kan, ceset parçaları gibi fizyolojik materyallerin yanında büyü yapılacak kişinin giydiği herhangi bir elbise parçası da kullanılabilmektedir. Temas büyüsünün genel olarak iyi işler için yapıldığı iddia edilmekte ise de yapılan işlem her türlü kötü kullanıma da açıktır.

Bazı Büyülerde Neden İnsan Dna Materyalleri Kullanılır, Parça Bütüne Aittir ilkesi ile hazırlanan büyüler maalesef, diğer uygulamalara oranla daha etkilidir. Nedeni ise büyü yapan yada yaptıran kişi yada kişiler, büyü yapılacak olan kimsenin vücudundan bir parça kullanarak bu işlemi hayata geçirirler. Dolayısı ile yapılan büyü ok kadar hızlı hareket eder ve hedefine varır. Bu tür büyüler, halk arasında “Papaz Büyüsü” olarak da adlandırılmaktadır. Çözümü biraz zahmetli olsa da, imkansız diye bir şey yoktur.

Bazı Büyülerde Neden İnsan Dna Materyalleri Kullanılır? Hakkında Gerçek Bilgiler

Sözüm ona falcı yada medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde yada bakımı iyi yapamadıklarında da bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler. Yani Papaz Büyüsünün kolay kolay çözülemeyeceği ve başkaları tarafından fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulmasıda kolay değildir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Kimlere Büyü Tutmaz?

Böyle bir sıkıntıdan şüphe ediyorsanız işini bilen uzman bir medyuma gitmeniz akıllıca olacaktır. Bu tür büyülerin çaresi telefonda yapılan bakımlarla olmaz. Teşhis doğru olmazsa tedavide olmayacaktır. Adı ve adresi belli , kendisi meydan da ve halka açık olan bir medyuma gitmelisiniz.

Papaz Büyüsü hakkında daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, dahası kendinize yapıldığından şüpheleniyorsanız, bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çözülemeyecek hiçbir şey yoktur. Yeter ki, inancımız tam olsun…