Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bazı büyülerde neden insan DNA materyalleri kullanılır; çünkü DNA kullanılarak yapılan büyü ve benzeri uygulamalar daha net ve etkili kesin sonuçlar vermektedir. Bir anlamda insan DNA parçalarını uygulamalarda kullanmak, işi sağlama almak ve hedefe giden yolu yarılamak gibi de düşünülebilir.

DNA Kullanılan Büyüler Nelerdir

DNA kullanılan büyüler, Kara-Kırmızı büyülerin hepsi ve Papaz Büyüleridir. Bu tür büyülerin hemen hepsinde kişi ve kişiye ait parçalar kullanılır. Nedir bu parçalar; örnek olarak saç, tırnak, ter ve vücut ifrazatı, kan ve deri, doku örneklerini sayabiliriz. Bu malzemeler, kişiye ait bir parçalardır ve parça bütüne aittir sözünden yola çıkılarak bu tür büyüler gerçekleştirildiği zaman etkisi neredeyse inanılmaz boyutlara varacaktır. Bir anlamda papaz büyüsünün zor ve bozulamaz olduğu bu nedenle söylenmektedir.

büyülerde neden insan dna sı kullanılır
Büyülerde neden insan dna sı kullanılır?

Tavsiye: https://www.medyumca.com/papaz-buyusunun-etkileri-nelerdir/

Kişi ve kişilere zarar vermek açısından kullanılan bu tarz vücut parça veya salgıları belirli bazı işlemlerden geçirilerek uygulanır; maalesef kişi kendine büyü ve benzeri bir etki yapıldığını anlamazsa çok ciddi boyutlara varan bazı olaylarla karşılaşabilir. Tüm bunların kadersel etkiler olduğu yanılgısı ile yaşamını devam edebilir.

DNA havas ilminde çok ciddi ve önemli bir konudur değerli ziyaretçilerim. Daima dikkatli olmanızı özellikle tavsiye ederim. Kalp gözü açık ve altıncı hissi kuvvetli olan kimseler daima tehlikenin nereden geleceğini bir şekilde bilir ve hissederler. Ancak size tavsiyemiz; kalbinizin sevmediği kimseyi sevmeyin, güvenmeyin. Akıl şaşar, insan beşer; ancak kalp yanılmaz değerli ziyaretçilerim.

DNA Materyalleri Kullanılan Büyüler Bozulabilir mi?

DNA materyalleri kullanılan büyüler elbette ki bozulur; hangi büyü olursa olsun, yeter ki ne olduğu ve nasıl yapıldığı bilinsin elbette bozulabilir. Bu konu hakkında bizi arayarak korkularını ve üzüntüsünü dile getiren, artık yaşamdan hiçbir tat almadıklarını ifade eden onca danışanımız da aynı durum içinde olduklarını defalarca söylemişlerdir.

Hayatta ölümden başka her şeyin çaresi elbette vardır. Korkmak  ve umutsuzluğa düşmek, büyünün amacının temelini oluşturur. İnancınızı daima yüksek tutun. Allah’ın izni ile bozulmayacak büyü, çözülmeyecek düğüm yoktur…


Bazı Büyülerde Neden İnsan DNA Materyalleri Kullanılır? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.