Bazı Bakım Türlerinde ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

bazi bakim turlerinde ve buyu yapımında anne ismi neden istenirBazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? Ne İşe Yarar?

Aslında bu sorunun cevabı kısa ve nettir. Havas İlminde esas alınan kişinin kimden olduğu değil, kimden doğduğudur. Kişinin yada kişilerin kimden olduğunu yani babanın kim olduğunu yalnızca Allah bilir. Ancak annenin kim olduğunu herkes bilir. Annenin kim olduğu apaçıktır ve ortadadır.

Bazı Bakım Türlerinde ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir, Bakım türlerinin kendi içlerinde gizliliği esas alan ilkeleri vardır. Büyü yada herhangi bir Havas uygulamasında da bu geçerlidir. Kişinin anne adı ile bakım yapılır, Anne adı ile işlemler yada uygulamalar yapılır. Büyü yapımında da bu çok önemli bir noktadır. Anne adı bilinmiyorsa yada Anne adı bulunamıyorsa Havva annemizin ismi kullanılır. Çünkü hepimiz Havva’dan gelmeyiz. Tüm insanlığın ilk annesi Havva’dır.

Bazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? Hakkında Gerçek Bilgiler

Havas ilmi büyü bazen bazı sırları kendi içinde taşıyan ve taşımak zorunda olan bir ilimdir. İlme vakıf olanlar bilirler, yada Arif olan anlar…

Bu konuda merak ettikleriniz varsa bizimle iletişime geçip, özel olarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Harut ve Marut Kimdir