Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bazı bakım türlerinde ve büyü yapımında anne ismine ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Anne isminin büyü yapımında gerekli olup olmadığı hakkında tarafımıza sorular sıkça geliyor. Evet, ciddi anlamda anne ismi gereklidir. Ayrıca sadece büyü konusunda değil, havas ilminin neredeyse tüm işlemlerinde anne ismine ihtiyaç duyulur.

Anne İsmi Nerelerde Kullanılır?

Anne ismi, havas ilminin hemen her işleminde ve uygulamasında kullanılır. En basitinden ifade etmek gerekirse; bakım denilen görü ve analiz işlemi için anne ismi olmazsa olmazlarındandır. Anne isminin olmaksızın hangi bilgileri tam olursa olsun, asla bir bakım açılamaz. İsimler birden fazladır. Anne ismi ve doğum tarihi kombinasyonları çok net bir fikir verir bakım esnasında.

Ayrıca, yapılan işlem ya da uygulamaların hepsinde anne ismi ile başlangıç yapılır, devamında yine anne ismi gerekli olacaktır. Anne ismi, havas ilminde bir kimsenin kimliği gibidir. O kimlik ile işlemler ve uygulamalar gerçekleştirilir.

bakım büyü için anne ismi neden istenir
Bakım ve büyü için anne ismi neden istenir?

Anne ismi aynı zamanda okumalarda ve zikir işlemlerinde de gereklidir. Okumaların başlangıcında ve bitişinde, okunan ve işlem yapılan kimseye, etki altına alınması istenen kimsenin ismi anne ismi ile birlikte anılır. Bu da havas ilmini derya deniz bilgilerinden biridir.

Başka Hangi Durumlarda?

Anne ismi ayrıca nazar, cin çarpması, musallat-ifrit gibi durumlarda da gereklidir. Bu gibi konularda problem yaşayan kimseleri bu durumdan kurtarmak için anne ismi ile gerekli işlemler ve çözümlemeler yapılır.

Anne ismi, koruma, korunma ve kalkan muska, vefk gibi işlemler için de gereklidir. Büyü bozulma sonrası kişiye aynı veya benzeri bir etki tekrar musallat olmaması için koruma ve korunma işlemleri, muska ve vefkleri hazırlanır. Bu gibi yazılı korumalara kişinin ismi anne ismi ile birlikte yazılmalıdır.

Büyü yapımı, büyü bozumu, cin musallatı, bağlama, aşk, muhabbet, kısmet açma, şirinlik ve papaz büyüleri gibi neredeyse tüm uygulamalarda anne isminin gerekliliğinin önemini bir kez daha belirtmek isteriz.


Anne ismi neden istenir? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.