Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım ya da büyü yapıldığı zaman nasıl anlaşılır, büyü etkisini farketmenin bir yolu var mı gibi sorulan çokça soru karşısında bazen çaresiz kaldığımızı söylemek durumundayız. Çünkü bilinen belli başlı bir kaç etkisi dışında büyü yapılmadan önce engellemenin hiç bir yolu yoktur. Ancak insanlara büyü yapıldıktan sonra ve büyü neyi amaçlıyorsa o yolda ilerlemeye başladığı zaman etkilerini görüyor. Çoğu zaman bu etkilerin büyü ile ilgisi olduğunu haklı olarak anlayamıyorlar. Çünkü, bir insan hayatında kaç defa büyüye maruz kalabilir ya da şöyle ifade edelim. Kişi aşinası olmadığı bir duruma hazırlıklı olamaz. Bundan kasıt, büyü etkisine girmiş ve bu nedenle zarar görmüş kişi ya da kişiler kendilerini suçlamamalıdır.

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım. Kişiye kötü bir büyü yapıldığında yani kara büyü dediğimiz büyü türünde bir şey yapıldığı zaman kişiye zarar vermek ve hayatını alt üst etmek temel hedef olur. Kara büyüler yapıldığı zaman kişi en güçlü şekilde etkilenecek ve aynı zamanda zarar görecektir. Böyle bir büyüye maruz kalan kişiler kabus görmeye başlayarak ilk önce kişi psikolojik yönden etkilenmeye başlar. Bunun sonunda kişi insanlardan uzak kalarak yalnızlığa mahkum eder .Kişinin kısmeti kapanır, insanlara itici görünür ve kişinin hem özel hayatı hem de iş hayatı alt üst olur.

Bu gibi bir duruma maruz kalan kişi hiç vakit kaybetmeden uzman birinden yardım alarak kendisine yapılan büyüden kurtulması gerekir. Doğru ve alanında gerçekten uzman bir medyum, hoca ya da metafizik uzmanına başvurması kendi lehine olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir