Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bakım Analiz Kursları, kişinin içinde bulunan medyumluk yeteneği ile pekiştirilerek verilen bir eğitimdir. Bu eğitimin temelini ise Havas İlmi oluşturur…

İnsanların merak ettiği konulardan birisi yıldızname bakımları, astroloji bilimi, tarot ve çeşitli konularda yapılan analizlerdir. Yıldızname bakımı sayesinde birçok kişi kaderinde olabilecek olayları görebilmektedir. Bakım usulleri yönünden doğum tarihi, isim ve bazı özel bilgiler sayesinde hazırlanan yıldızname ile aile, iş, evlilik hayatı, çocuk, sosyal ilişkiler hakkında, karakteriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi iş kurarken ya da evlilik kararı aldığında muhakkak yıldız uyumlarına baktırarak karar verebilmektedir. Böylece evlilik hayatının ya da iş hayatındaki kuracağı ortaklığın nasıl olacağını görebilmektedir.

Hangi Bakım Analiz  kursları  verilmektedir?

gibi kursuler alınabilir. Bakım ve analiz kursuleri sayesinde siz de kendi analizinizi yapabilirsiniz. Ancak bu konularda yine önceden belirtmek gerekir ki konusunda uzman olmayan, deneyim kazanmamış, herhangi bir tecrübesi olmayan kişilerden bu kursuleri almak sizi oldukça zora sokacaktır. Bu yüzden bu tür kursu alırken çok iyi araştırma yapmalı ve işi uzmanından öğrenmelisiniz.

İnsanlar artık hayatlarında huzur ve sağlık istemektedir. Bu yüzden hayatlarını daha kolaylaştıracak, önlemlerini önceden alabilecekleri konularda analiz yaptırarak bunu sağlayabilmektedir.

Fiziksel ve ruhsal durumunuzun analizi, genel kişilik analiziniz, maddi konularda analiz, kariyerinizle ilgili analizler, özel yaşantınızla ilgili analizlerden faydalanarak hayatınızı daha iyi şartlarda daha kaliteli yaşama imkanına kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey yıllarca bakım ve analiz konusunda araştırmalar yapan metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’nun çalışmalarından ve kurslarından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kişisel Gelişim Kursları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir