Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Duası ya da bağlama ile ilgili tüm okumalar ele alındığında, bu gibi uygulamaların herhangi bir güç ile yapılmadığının gerçekliğini altını çizerek belirtmek isteriz. Bağlama Duası tamamen Allah’ın rızası için, Allah’tan istemek bağlamında yapılan bir okumadır.

İslam dininde ve diğer tüm semavi dinlerde dualar önemli bir yere sahiptir. bazen duaların yanında, belli ayetler ve esmaların belirli adedince okunmasıyla da isteklerin gerçekleşmesi mümkün olabiliyor. Hangi duanın, ne zaman, hangi gün, hangi saatlerde ve hangi sayıda okunacağını bilmek bu anlamda çok önemli bir konuma sahiptir.

Duaları büyülerden ayıran en büyük ve en önemli özellik; büyülerin bir yaptırım gücü ile kişinin iradesi elinden alınarak zorlama yöntemin kullanılmasıdır. Dua ise yalnızca kul ve Allah arasında bir isteğin, bir beklentinin olmasına yönelik zikir, vird ve isteme şeklidir. Büyü de almak varken, Dua ‘da ise, istemek, tevekkül etmek, inanmak ve beklemek vardır.

Bağlama Duası ve bu tür tüm muhabbet ve sevgi dualarında öncelikli olan yine anne ismi ve doğum tarihi, saati gibi bilgilerin tam ve eksik olmadan sunulmasıdır. eksik bilgiler işlelerinde eksik olmasına, yapılacak uygulama ve duaların geç yerine varmasına ya da gerçekleşmemesine neden olur. kişiye hem vakit kaybettirir hem de yanlış bir adım atmasına neden olur. Bu nedenle hep üzerinde durduğumuz en önemli noktalardan biri, kişilerin bilgilerinde herhangi bir yanlışlığın olmamasıdır. Doğum tarihini ve saatini bilmeyen danışanlarımız için kişiye özel Rektifikasyon uygulaması ile doğum gün ve saati hakkında doğru bilgiler artık elde edebiliyoruz.

Bağlama Duası da, istemek, tevekkül etmek ve inanmak düzleminde Allah’a sığınarak, ondan beklemek inancı hakimdir. Bağlama Duası için kişilerin istekleri doğrultusunda, ebced hesabı yöntemiyle yapılan bir işlem ile kişiye özel okuması gereken esma ya da dua verilir. Kişi verilen zikri, belirlenen gün ve saatte, belirlenen adet miktarınca ve dikkatli olarak; yalnız tam bir huşu ve inanç ile okursa, istenen beklenen şeyin hayırlısı ile olmaması için bir sebep yoktur.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir