Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsü Tutar mı?  Bu düşünce içinde olmak ve bir eylemin sonucunu beklemeden olumsuz düşünmek eylemin gerçekleşmesini geciktirir. İnanç, tüm kutsal metinlerde başarıya giden yolu yarılanması anlamına gelmektedir.

Bağlama ve aşk büyüleri çok amaçlı bir büyüdür ve mutlaka alanında uzman biri tarafından yapılması doğru olur. Bağlama ve aşk büyüsünü kimi insan sevdiğine kavuşmak için yapmak ve ya yaptırmak isterken bazı insanlarda eşini ve ya sevdiğini geri getirmek için yaptırmaktır. Bunlar için birden fazla bağlama yöntemleri olur.

Bu yöntemler ise elbette büyü yöntemidir. Bu büyüleri yapan ve ya yaptıran kişiler bedensiz ve ruhani varlık dediğimiz cinler ile birlikte hareket ederek yaparlar. Bu yüzden sıradan insanların büyü yapmaları büyük tehlike arz edecektir. Sıradan insanların böyle bir şey yapmaları en çok kendilerine zarar verir. Hocalar ve medyumlar bu alanda uzman kişilerdir ve en iyi bu kişiler yapmaktadır. Böylece Bağlama Büyüsü Tutar.

Maddi durumu Müsait Olmayan Kişiler Hangi Yöntemi Kullanırlar?

Büyü yaptırmak için maddi durumu müsait olmayan insanlar ise kendileri yapmaya çalışırlar en çok aşağıdaki yöntemi kullanırlar. Öncelikle sevdiği kişinin ve kendisinin resmi gerekli olur. Sevdiği kişinin resmini bulmakta zorlanan kişiler ise temiz bir kağıda sevdiği kişiyi temsilen bir resim çizer. Böyle bir durumda kişi kendi resmini de o şekilde çizmek zorunda olur. Resim konusu bittikten sonra, kişi resmin üzerine ”YA MÜLAKİ” yazmalıdır. Ya mülaki birleştirici ve bağlayıcı anlamında kullanılır. Kişi ya mülaki yi 41 kez okumalıdır ama bunu kağıda bakarak okumalıdır ve ya mülaki nin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu fotoğrafta bulunan kişilerin bağlanmasını tüm ulvi ve sulfi varlıklardan talep ediyorum. Denmesi gerekli olacaktır.

Bunların ardından temiz kağıda yazılacak olan yazılarda da yine bu varlıklardan bağlama talep ediliyor Ve bu kağıt iki hafta boyunca duvarda asılı olarak kalması gerekmekte. Bu işlemlerden sonra bağlanması istenen kişi bağlanmaya başlamış olacaktır. Bu bağlama büyüsünün çok etkili olduğu söylense bile yeterli olmadığı durumlar da olur. Bu bağlama büyülerini en iyi hoca ve medyumlar yapmakta elbette. Kişilerin evlerinde kendi başlarına yapmalar kötü sonuçlana bilir ve ya bağlamak yerine tam tersi bir durumda ortaya çıkabilir. Böyle durumların yaşanması kötü sonuçlar doğuracağından işi uzmanına bırakmak en doğrusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir