Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsü Günah mı, cevabı en çok merak edilen sorulardan biri daha… Bağlama Büyüsü, eğer sevmeyen ve istemeyen bir kimseye yapılarak ve hatta bir ayrılık sağlanarak, bir birlikteliği bitirerek, bir evliliği sonlandırıp, bir yuvayı yıkarak amacına ulaşıyorsa, ya da bu amaçla yaptırılıyorsa elbette günahtır.

Büyülerin hepsi biz insanoğluna haram kılınmış ve aynı zamanda yasaklanmıştır. Ancak insanların elde etmedeki hırsları insanları büyülere teşvik etmiştir. Büyüleri yapan da yaptıran da günahkar ilan edilmiştir. Büyülerde kendi içlerinde iki ana gruba ayrılmıştır. Bunlar ak büyü ve kara büyüdür. Ak büyü iyiliğe hizmet ederek yapılmaktadır ve kara büyü dediğimiz bu grup ise kötü amaçlara hizmet etmek amacı ile yapılmaktadır. Ancak büyülerin yapılması her ne şekilde olursa olsun büyük arasında yer alır.

Bunun nedeni ise, büyülerde kişinin istediği şey yüce yaratıcımız olan ALLAH tan istemek yerine cin gibi ruhani varlıklardan istenir ve onların desteği ile büyüler yapılır. Bu ruhani varlıkların görevleri vardır. Büyü yapan kişiler bu varlıklar ile dostluk kurarlar ve bu dostluk kurulduğunda büyüler ile ilgili bütün bilgileri bu varlıklardan alarak büyü yaparlar. Kişilerin en çok yaptırdığı büyüler aşk ve bağlama büyülerini yaptırmayı tercih ederler. Elbette bu büyülerin yapılması da günah sayılmıştır. Aşk ve bağlama büyüleri her ne kadar masum gibi görünse de büyüler yapılırken cinlerden yardım ve destek alındığından bu büyüler de günah kabul edilir her zaman.

Kuvvetli Bağlama Büyüleri Arasında İlk Sırada Hangi Büyü Yeralır?

Kuvvetli bağlama büyüleri arasında aşk büyüleri ilk sırada yer alır, karşılıksız seven sevgilerine karşılık bulamayanların yapmak ve ya yaptırmak istediği büyülerin başında yer almaktadır. Her insan hayatı boyunca en az bir kez mutlaka aşık olur ve sever. Kimi insanlar sevgilerine karşılık göremez ve aşk acısı çekerler ve acıları o kadar fazla olur ki çaresizce bu büyüyü yaptırmak isterler. Bu büyü sadece karşılıksız sevenler için değil eşinden ayrılmış ve ya giden bir sevgilinin geri dönmesi için de yapılan bir büyüdür. Bu büyü kağıt ve ya ceylan derisinden yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü ceylan derisi ile yapılırsa tutma ihtimali çok yüksek olur. Ceylan derisi bulunamaz ise kağıt yardımıyla yapılır. Bunların üzerine kişilerin isimleri ve anne isimleri yazılarak yapılırlar. Bu büyünün tutmasını isteyen kişiler mutlaka bu alanda uzman bir medyum ve ya hocadan yardım alması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.