Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsü Etki Süresi, büyünün yapılış amacına ve gücüne, yapan medyum ya da hocanın uzmanlığına göre değişir. Kimi zaman çok kısa zamanda, kimi zaman ise uzun bir zamana yayılır etki süresi. kimi zaman ise hiçbir etki göstermeyebilir.

İnsanlar istediklerini elde edemedikleri zaman büyü ilk tercih edilen yol olmuştur. Büyüler kişileri negatif etki altına alarak tesir ederler. Büyüler de kendi içlerinde iki gruba ayrılır. Kara büyü dediğimiz büyü zarar vermek ve ya öldürmek amaçlı yapılan kötü büyülerdir. Kişiler bu büyüleri kullanarak istedikleri kişiyi etki altına alarak zarar verme niyetinde olurlar. Öyle büyüler vardır ki kişinin ölümü ile sonuçlanır. Bu tarz kara ve kötü büyüler genelde pis yerlerde bedensiz varlıkların yardımı ile yapılırlar. Diğer büyüler ise kişiye zarar vermeden yapılan büyülerdir. Bu büyüleri her hoca yapabilir fakat kara büyüleri her hoca yapmaz ve bunu yapanlar çoğunlukla papazlardır.

Bağlama Büyülerinin İlk sırasında Hangi Büyü Yeralır?

Kuvvetli bağlama büyüleri arasında aşk büyüsü ilk sırada yer alır, karşılıksız seven sevgilerine karşılık bulamayanların yaptırmak istediği büyülerin başında yer almaktadır. Bu büyü çeşidi en kuvvetli bağlama büyüsüdür. Her insan mutlaka aşık olur ve sever. Kimi insanlar sevgilerine karşılık göremez ve aşk acısı çekerler ve acıları o kadar fazla olur ki çaresizce bu büyüyü yaptırmak isterler. Bu büyü sadece karşılıksız sevenler için değil eşinden ayrılmış ve ya giden bir sevgilinin geri dönmesi için de yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıran kişilerin açıkladığı tek şey başka çarelerinin olmadığıdır. Bağlama büyüsünü yapacak kişi bu büyünün tutacağına yürekten inanmalıdır. Bu büyü yapılırken kişinin acabaları var ise bu büyünün etkisini azaltacaktır.

Dediğimiz gibi aşk büyüsü kuvvetli bağlama büyü türüdür. Zarar verme amaçlı olmadığı için iyi niyetli büyüler arasında yer alır. Bu büyüyü yaptıran kişi sevdiğiyle ömür boyu büyük bir aşk yaşayabilirler. Bu bağlama büyüleri alanında uzman bir medyum ve ya bir hoca tarafından yapıldığında tutma olasılığı yüksektir. Bu büyü kağıt ve ya ceylan derisinden yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü ceylan derisi ile yapılırsa tutma ihtimali çok yükselir. Ceylan derisi bulunamaz ise kağıt yardımıyla yapılır. Bunların üzerine kişilerin isimleri ve anne isimleri yazılarak yapılırlar. Bu büyünün tutmasını isteyenler mutlaka bu alanda uzman bir medyum ve ya hocadan yardım alması gerekir. her insanın yapabileceği bir büyü değildir. yine bağlama büyüsünün etkisi yapıldıktan hemen sonra görülmeye başlar.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir