Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsü Bozma, bağlama büyüsü yapmaktan daha zor bir eylemdir. Büyü yapılırken herhangi bir etkiyi silmeye değil, etki yaratmaya çalışılır. Ancak, Bağlama Büyüsü Bozma işleminde var olan bir etkiyi silmek. Beyaz kağıda siyah kalem ile yazılan bir yazıyı silerek, kağıdın eskisi gibi beyaz ve berrak olmasını sağlamak gibidir.

Pek çok insan aşk ve bağlama büyüsünü yaptırmayı çok isterler, sevdiklerine kavuşmak ve onlar ile birlikte olmak temel amaçlarıdır. Sevgisine karşılık bulamayan kişilerin çaresizce başvurdukları bir yoldur. Günümüzde çok fazla aşk ve bağlama büyüsü türü bulunmaktadır ve bunun yanı sıra çok çeşitli malzemeler ile bu büyüler yapılabilmektedir. Buna örnek verecek olursak eğer sarımsak büyüsü nohut büyüsü verilebilir. Aşk ve bağlama büyüsü yapılmış kişiler büyü yapan kişiyi düşünmek istemese de elinde olmaz, bir şekilde o kişiye bağlanıp kalırlar ve o kişiden başkasını düşünemez hale gelirler. Bu yüzden bağlama büyüleri çok etkili büyü çeşitleridir. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını pek anlayamaz, koşulsuz bir şekilde büyü yaptıran kişiyi düşünür ve o kişi ile birlikte vakit geçirmeye çalışır. Ancak dışarıdan biri bunu fark edebilir.

Kişi Normal Hayatına Geri Dönebilirmi?

Kişi kendisine yapılan bir büyü olduğunu düşünüyorsanız ve ya hissediyor iseniz, kişi vakit kaybetmeden bir hoca ve ya medyumdan yardım alması gerekecektir. Kişi öncelikle üzerinde yapılan bir büyü var mı yok mu bunu öğrenmek zorundadır. Büyü yok ise yapılacak bir şey yoktur ancak yapılan bir büyü var ise, büyü bozma işlemi yapılacak ve kişi normal hayatına dönecektir. Ancak kişinin alanında uzman birinden yardım alması şarttır, aksi durumda kişinin yapılan bu büyüden kurtulması mümkün değildir.

Kişinin uzman birini bulduktan sonra büyü işlemini yaptırabilir. Büyü bozma işlemini yaparken uzman kişinin havas ve remil ilmine sahip olması gerek. bu ilimlere sahip kişi bu ilimler doğrultusunda büyü bozma işlemini yapabilir fakat bunların da belirli bir ritüelleri bulunur ve bunlar uygulanır. Yapılan aşk ve bağlama büyüsünü bozmak için bazen bitkisel malzemeler gerekir, bazen yazı yazılması gerekir, kimi zamanda havas ve ladün ilminden faydalanmak gerekecektir. Bu ilimleri bilen bir medyum ve ya hoca yapılan aşk ve bağlama büyüsünü çok rahatlıkla bozabilirler. Gerçekten alanında uzman bir medyum ve ya hoca yapılan aşk ve bağlama büyüsünü 2 3 saat içerisinde bozabilirler. Burada önemli olan ise gerçekten ilim sahibi ve alanında uzman birinden yardım almaktır. Gerisi uzman kişi halledecektir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir