Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?  Neden yapılır ya da günah değil mi gibi yüzlerce soru alıyoruz. Bu tür büyüler elbette günah ve vebali büyük olan uygulamalardır. Ancak bazı durumlar var ki, bu gibi çıkmaz sayılabilecek olaylar karşısında Ayırma Büyüsü yapılması gerekli olur.

Kaşık büyüsü dediğimiz bu büyü diğer yapılan büyülerden biraz farklı bir büyüdür. Bu büyü çeşidi yapılma amacına göre değişir. Kötü amaç ile yapıldığında kara büyüler arasında yer almaktadır. Eğer ki iyi bir amaca hizmet ederse iyi niyetli büyüler arasında yerini alır. Dediğimiz gibi bu büyü değişkenlik gösterir her zaman. eşleri ayırmak ve ya birleştirmek için yapılan bir büyüdür. Bundan dolayı bu büyünün pozitif ve ya negatif etkileri bulunmaktadır. Ayrılan eşleri birleştirmek için bu büyü kullanılırken eşleri ayırmak için de yine bu büyüden faydalanılır. Dediğimiz gibi iki amaçlı bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılmasının amacı ya birleştirmek ya da ayırmaktır.

Kaşık Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Kaşık büyüsünün her hoca ve medyum çok kolay yapabilmektedir. Amaç birleştirmek ve yahut ayırmaktır. Bu yüzden bu büyünün yapılması için iki kasık ve bir bez parçası yeterli olacaktır elbette. Birbirini seven iki kişi ve ya eşler ayrılmış ise bunları birleştirmek için bu büyü yapılır. Kaşıkların yönleri bu büyüde oldukça önemlidir, birbirini seven kişileri birleştirmek için yapılmak isteniyorsa bu büyü mutlaka kasıkların yönleri içe bakması gerek, bu şekilde yapıldığı zaman bu seven kişiler birbirlerine sevgi ve aşkla bağlanmış olacak ve Bu iyi olan amaca hizmet etmekte. Bu kaşık büyüsünün iyi olan yönü bulunur. Bir de diğer yüzü yani kötü olan tarafından bahsedelim. Birbirini seven insanları ve ya eşleri ayırmak için yine bu büyü kullanılır.

Bu kötü amaçlı büyü olarak yapıldığı için kara büyü olarak bilinir. eşleri ayırmak için yine iki kaşık ve bir bez parçası yeterli olur. Kaşıklar içe dönük olduğunda kişiler birbirine nasıl bağlanıyor ise bu kasıklar ters bir şekilde bağlandığında büyü ayırmak için yapılmış olur. Birbirini seven kişiler ve eşler ne kadar sevseler de bir arada bulunamaz, aralarına bir soğukluk girer, ortada hiçbir sebep yokken kavgalar olur ve eşler birbirinden soğuduğu gibi uzaklaşır ve sonu maalesef ayrılık olur.

Kaşık büyüsü için kaşık ve bir bez parçası yeterli ancak üzerine bir hoca tarafından okumalar yapılmadığında bir anlam ifade etmez.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir