Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ayetel Kürsi ile Bağlama, ya da Bağlama Duaları, genelde var olan ve yapılan bir işlem sonrasında, işlemin devamı niteliğinde uygulanan bir yöntem, ritüel ve okumalar bütünüdür.

Dinimizde duaların önemli bir yeri vardır bazen duaların yanında kur an da bulunan belirli ayetler ile de istediğimizi elde edebiliyoruz. Duaları büyülerden ayıran en büyük özellik ise büyüler ALLAH a şirk koşmak anlamına gelirken dualar günah sayılmıyor, çünkü dua yolu ile ALLAH tan istiyoruz. Büyü yapmadan ve ya yaptırmadan da istediğimiz belli dualar ile ALLAH tan isteyebiliyoruz ve hakkımızda hayırlı ise Yüce Rabbimiz bize veriyor.

Hangi Sebeplerle Okunur ?

Ayet el kürsi duasının ne kadar büyük önemli bir dua olduğunu bilmeyen yoktur. Birçok sebep ile bu dua okunmaktadır. Bazı kişiler ayet el kürsi duasını okuyarak bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden korunurken bazı kişilerde istedikleri bir şeyin olması için okurlar. Dilek dualarında da ayet el kürsi duası okunur. Bunların belirli sayıları ve okundukları zamanlar vardır. Kişinin ayet el kürsi duasını ne amaç ile okuduğu oldukça önemlidir. Dil bağlama, sevdiğini kendine aşık etmek için, güzel görünmek için ve daha birçok sebep ile bu dua okunarak bağlama yapılabilir. Bu dua okunurken kişinin yürekten inanarak okuması çok önemlidir. İnanmayarak yapılan her şey olumsuz sonuç verecektir. Bu yüzden kişi bu niyetini yapmadan önce büyük bir inanç ile niyet etmesi gerekir .

Bağlama büyüleri ayet el kürsi duası ile yapılabilir. Birinin dilini bağlamak için yapılan bu duada renkli ipler kullanılmaktadır. hep ipe yedi defa ayet el kürsi duası okunarak düğüm atılır ve bu düğümler 7 taneye tamamlanır ve son olarak ta bu ipler bükülür ve dilek söylenir. Bu yöntem en çok dil bağlama da kullanılan bir yöntemdir. Sevdiğini kendine bağlamak için de yine bu duadan yardım alınarak yapılır. Tabi ki bu işlem sadece okunarak yapılmamaktadır. Kaynaklara bakılarak yapılan her işlem eksik olacaktır. Bu yüzden bu alanda uzman olan birinden yardım almak ve bu duaları o kişilere okutmak en doğru seçenek olacaktır. Kişiler kaynaklara bakarak bir şey yaptıklarında bu eksik kalacaktır ve sonuç yine olumsuz olacaktır. Bu yüzden hocalar en doğru yerdir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.