Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ayetel Kürsi Bağlama Duası ile bazı uygulamalar yapmak mümkündür. Ancak öncesinde böylesine büyük ve güçlü bir duayı okumanın nasıl ve ne zaman hangi saatlerde olması gerektiğinin bilimesi gerekir.

Dinimizde duaların oldukça önemli bir yeri vardır bazen duaların yanında kur an da bulunan belli ayetler ile de istediğimizi elde edebilmekteyiz. Duaları büyülerden ayıran en büyük özellik ise büyüler ALLAH a şirk koşmak anlamına gelirken ve yine dinden çıkmış sayılırken dualar günah sayılmıyor, çünkü dua yolu ile ALLAH tan istiyoruz. Büyü yapmadan ve ya yaptırmadan da istediğimiz belli dualar ile ALLAH tan isteyebiliyor ve hakkımızda hayırlı ise Yüce Rabbimiz bize veriyor.

Ayet El Kürsi’yi Neden Okuruz?

Ayetel Kürsi Bağlama Duası nın  ne kadar büyük ve aynı zamanda önemli bir dua olduğunu bilmeyen yoktur. Birçok neden ile bu dua okunmaktadır. Bazı kişiler ayet el kürsi duasını okuyarak bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden korunmak için okurken bazı kişilerde istedikleri bir şeyin olması için okurlar. Dilek dualarında da ayet el kürsi duası okunur. Bunların belirli sayıları ve okundukları zamanlar vardır. Kişinin ayet el kürsi duasını ne amaç ile okuduğu önemlidir. Dil bağlama, sevdiğini kendine aşık etmek için, güzel görünmek için okunur. Daha birçok sebep ile bu dua okunarak herhangi bir bağlama yapılabilir. Bu dua okunurken kişinin yürekten inanarak okuması çok önemlidir. İnanmayarak yapılan her şey olumsuz sonuç verecektir. Bu yüzden kişi bu niyetini yapmadan önce büyük bir inanç ile niyet etmesi gerekecektir

Bağlama büyüleri ayet el kürsi duası ile yapılabilmektedir. Birinin dilini bağlamak için yapılan bu duada renkli ipler kullanılır. Her ipe yedi defa ayet el kürsi duası okunarak düğüm atılır ve bu düğümler 7 taneye tamamlandıktan sonra bu ipler bükülür ve dilek söylenir. Bu yöntem en çok dil bağlama da kullanılan bir yöntemdir. Sevdiğini kendine bağlamak için de yine bu duadan yardım alınır. Tabi ki bu işlem sadece okunarak yapılmamaktadır. Kaynaklara bakılarak yapılan her işlem eksik olacaktır mutlaka. Bu yüzden bu alanda uzman olan birinden yardım almak ve bu duaları o kişilere okutmak en doğru seçenek olacaktır. kaynaklara bakarak bir şey yaptıklarında bu eksik kalacaktır ve sonuç yine olumsuz olacaktır. Bu yüzden hocalar en doğru seçenektir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.