Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Astroloji Kursları , hemen her insanın merak ettiği en özel konulardan biridir. Hiç kimse yoktur ki sabah gazeteyi açtığı zaman burç yorumlarını okumasın. Geleceği merak etmek, hayatımızın nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi olmak hemen her insan için vazgeçilmezdir. Çoğu insan arasında fala inanma falsız da kalma demez mi zaten?

Astroloji konusunda bilgi sahibi olmak, geleceğini öğrenmek, hayatının akışında karşılaşabileceği riskleri bilerek davranmak birçok insanın merak ettiği konulardır. Ancak astroloji konusu sanıldığı kadar kolay ve basite indirgenecek bir konu değildir. Yıldızların konumu, bize anlattıkları, neler olabileceği konusunda vereceği bilgileri çok iyi analiz etmek ve yorumlamak gerçekten ilim isteyen bir konudur.

Astroloji bilimi çağlar boyunca insanların ilgisini çekmiş ve günümüze kadar bu ilgi katlanarak devam etmektedir. Astroloji haritasını okumak çok önemlidir. Astroloji haritasını okumak için astrolojinin temel kursuni almak yeterli olacaktır.

Ne tür astroloji kursları vardır?

  • Klasik astroloji
  • Modern Astroloji
  • Hint Astrolojisi
  • Ezoterik Astroloji
  • Çin Astrolojisi

Astroloji kurslarıni alarak ve astroloji tekniklerini uygulayarak siz de haritayı okuyabilir ve burçlarhakkında yorum yapabilirsiniz. Kursler, birinci seviye olan astrolojinin kökeni ile başlar ve ileri seviye horoskop ve harita çıkarılması, burçlar ve burçların tanımları olarak devam eder.

Astroloji Kursları, hazırlık kursu, temel astroloji kursu ve ileri astroloji kursu olarak üç seviyede gerçekleştirilir. Eğer astroloji ile ilgili bilginiz varsa hazırlık kursu almayabilirsiniz ancak astroloji konusunda hiçbir deneyimi olmayan, herhangi bir kursu, bilgisi ya da birikimi olmayan kişilerin muhakkak hazırlık kursu alması gerekir. Metafizik uzmanı, Astrolog Zeynel Eroğlu ile alacağınız astroloji kursları sayesinde doğum haritasını çıkarmakla kalmayıp haritayı yorumlayabilecek konuma gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metafizik Kursları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir