Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk ve Bağlama Vefki Büyü müdür, Aşk ve Bağlama Vefki ya da vefkleri büyü değildir. Bu tür uygulamalar tamamen Allah’ın rızası göz önünde tutularak yapılan işlemlerdendir. Büyü kişinin iradesine yönelik özel bir çalışmadır. Aşk ve Bağlama Vefki ise, genel anlamda tüm vefkler gibi, Allah’ın isimleri ya da kişiye özel hazırlanan dualar ile harmanlanbmış okumalar bütünüdür.

Aşk ve sevgi gibi duygular en yüce duygudur. hele bazı insanlar için yaşama sebebidir. Herkes hayatında mutlaka bir kez aşık olup sevmiştir… insanlar sevdiklerine kavuşmak ve sevdiklerini elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bu aşık olan insanlar normal ve doğal yollar ile elde edemedikleri sevdiklerini büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyü yolunu seçmek ve denemek dinimize göre affı olmayan günahlar arasında yer alır. Herkes büyü yolunun günah olduğunu bilmesine rağmen büyü yolunu kullanmaktan asla vazgeçmemişlerdir. Dinimizce büyünün günah olduğunu bilen kişiler ve dinini yaşayan insanlar büyü yolu yerine dua yolunu tercih ederler her zaman.

Dua Etmek Günah mıdır?

Aşk ve Bağlama Vefki Büyü müdür? Dua etmenin hiçbir günahı yoktur, hatta dua ALLAH ile kul arasında olduğu için çok ta değerlidir. Aşk için edilen dualar da hiçbir zaman büyü yerine konulmaz. Büyüler yapılırken bedensiz varlık dediğimiz enerjiden oluşan olan ve cin diye tabir edilen varlıkların yardımı ile yapılırlar. Dualar da ise sadece dualar ve esmalar okunur ve bunlar vardır. Ve dua edilirken istenen her ne ise, bedensiz varlıklardan değil direk ALLAH tan istenir. Bu yüzden aşk duaları büyü değildir. Büyüler büyük günahlardan sayıldığı için kimseye büyü yapmak ve yaptırmak tavsiye edilmez. Aşk ve bağlama vefkleri de ayn zamanda günah değildir, çünkü vefkler de dua yolu ile yapılırlar ve aynı zamanda kimseye zararları olmaz, aşk ve bağlama vefkleri kişiye özel yapılır ve işlemler dualar ile yapılmaktadır. Bu yüzden aşk ve bağlama vefkleri günah sayılmazlar

Sevdiklerini elde etmek isteyen kişiler için birçok büyü çeşidi bulunur. Bunlardan en çok yaptırılan ise canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüsüdür. Bununla birlikte mum ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Bunların için de odkara aşk büyüsü en uzun süreli olan aşk büyüsüdür. Bu büyü etkisi en uzun süren aşk büyüsüdür.

Aşk ve bağlama duaları okunurken de uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların ilki ise kişi sevdiği insana tam olarak odaklanarak dua etmesidir. Bu yüzden kişi sevdiğini elde etmek için öncelikle sevdiği insan için odaklanması gerekir. Bir resmi var ise, dualar okunarak resme üflenir. Ancak bu aşk ve bağlama duası okuma yöntemi sadece bir gün ile sınırlı değil. Bu aşk duası okuma yöntemi 7 gün boyunca yapılması gerekmektedir..

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir