Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk ve Bağlama Büyüleri, en çok merak edilen, en fazla rağbet görülen ve tarafımıza çok fazla sorulan uygulamalardan. Bu tür uygulamaları yaptırmaktan ziyade, bu uygulamaların gerçekten başarıya ulaşıp ulaşamaması konusu, danışanlarımızın kafasını karıştırıyor haliyle. Özellikle bu tür uygulamaları daha önce yaptırmış ve sürekli bekleyerek zaman kaybetmiş olan kimseleri ise hem merak ettiriyor bu durum, hem de tedirgin ediyor doğal olarak.

İnternet üzerinde bu tür uygulamaların eksik veya yanlış olarak verildiğine şahit oluyoruz çoğu kez. Bu konuda siz danışanlarımızı uyarmak insanlık görevimiz. Çünkü, kimse emek harcadığı kazancının tarifini paylaşmaz. Paylaşırsa, herhangi bir kazanç elde edemez. Dikkatli ve akıllıca düşünmeniz bu konuda çok önemli.

Aşk Büyüleri Kesin Tutar mı?

Aşk Büyüleri, hangi amaç için veya hangi istek üzerine yapılmış olursa olsun, uygulamanın doğru, düzenli, kurallarına ve kaidelerine uygun yapılması halinde tutmaması için bir sebep yoktur. Aşk Büyülerini, bir veya birkaç tane ile sınırlandırmamız doğru değildir. Aşk Büyüleri, asırlardır değişik ve farklı bir biçimde, yine farklı kültürlerin sentezinde yoğrularak bu güne kadar gelmiş ve bir çok değişik şekillerde hayat bulmuştur.

Elbette yapılan Aşk Büyülerinin kadersel coğrafya üzerinde de etkisi bulunur. Örneğin bir Avrupa ülkesinde yapılan Aşk Büyüsü ile, Asya veya Ortadoğu’da yapılan Aşk Büyülerinin arasında değişik kültür farklılıkları vardır. Çünkü, hangi uygulama olursa olsun, kişilerin karakteristik yapısının yanında, kültürel ve sosyal yaşamının da etkisi bulunur.

Bu nedenle, her zaman yapılan uygulamaların kişiye özel olması gereklidir. Bu özelliğin hangi konuda, hayat bulduğu çok önemlidir. Aşk Büyülerinin tutma olasılığının kesinliğe dayalı olması veya kesinlik amacı taşıması, yapılan uygulamanın nasıl yapıldığı ve kimin tarafından yapıldığı ile doğru orantılıdır. Tecrübeli ve deneyimli ellerden çıkan Aşk Büyüleri, doğru bilgiler ve doğru malzemeler kullanılarak yapılıyorsa, tutmaması için bir sebep yoktur.

Bağlama Büyüleri Kesin Tutar mı?

Bağlama büyüleri kendi içlerinde birçok değişik yöne ayrılır. Burada nedensellik ön plandadır. Neden Bağlama Büyüsü yapılacak, amaç nedir, kime yapılacak, nasıl uygulanacak ve hangi malzemeler kullanılacak gibi sorulara cevap vermesi açısından bu tür uygulamalar değişik sınıflara ayrılır.

Örneğin Aşk Bağlama Büyüsü, iki kişiyi birbirine bağlama amacı taşırken, Dil Bağlama Büyüsü, yapılan kimsenin, bu büyüyü yaptıran kişiye karşı herhangi bir olumsuz laf, söz veya cümle kurmasını engeller, o kişinin yanında ağzını açamaz, onun lafının üzerine söz söyleyemez hale getirir.

Erkeklik Bağlama Büyüsünde ise, yapılan kişi, yaptıran kimse haricinde başkasına nefsani duygularda bulunamadığı gibi, cinsel veya duygusal açıdan da herhangi bir istekte bulunamaz. Yine Bağlama Büyüleri de, bu büyüyü hazırlayan ve ortaya çıkaran kimsenin deneyim ve tecrübeleri bağlamında, gerçekleşecektir. Dolayısı ile hangi uygulama veya işlem olursa olsun, burada önemli olan uygulamayı gerçekleştiren kişinin uzmanlık derecesidir.


Aşk ve Bağlama Büyüleri Kesin Tutar mı? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.