Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Duası adı altında Kur’an-ı Kerim’de ya da gönderilmiş herhangi bir kaynakta, hadislerde bir ifade geçmemektedir. Ancak havas alimlerinin yapmış oldukları çalışmalar ile, şifreli bazı dua ve esmaların uygulanması ile aşk ve sevgi adına işlemler yapılmaktadır. Kişilerin ebcedsel değerleri göz önüne alınarak oluşturulan okumalar bütünü, Aşk Duası, sevgi duası, bağlama duası, dilek duası, kabul duası vb. dualar olarak belirlenmiştir ve etkisi görülmüştür.

Aşk duası elbette vardır. Yer gök dualar üzerine kurulmuştur. Yüce yaratıcımız biz insanlara her şeyin bir açık kapısını bırakmıştır. Yüce yaratıcımızın bizim dualarımıza ihtiyacı yoktur. Ancak insanların ALLAH a inanarak her şeyi kendisinden istemesini istemiştir. Bize duaları göndermiştik okumamız ve ihtiyaçlarımızı yüce yaratıcımızdan isteyelim diye. Aşk duası vardır ve dualar yine insanların büyüye başvurmamaları cinler aleminden ve şeytandan istemek yerine dua ederek ALLAH tan istemek en doğru yoldur. Dua okumanın hiçbir günahı yoktur ve kişiler dua okuyarak isteklerinin olmasını bekler, eğer istediği şey olmuyor ise asla isyana yönelmemeli ve sabırla beklemelidir. Bu yüzden dua ederken hayırlısını istemek çok önemlidir, olmuyorsa da hayırlısı diyip vazgeçmek büyü yolunu tercih etmekten çok daha iyidir. Büyülerin büyük günahlar arasında olduğunu bilmeyen yoktur ve büyü yapanların affı olmayacağını da herkes bilir.

Aşk dualarını karşılıksız seven, sevdiğinden ayrılmış ancak hala çok sevenler, eşinin kendisine aşık olmasını isteyen kişiler aşk duasını okuyabilirler. Aşk duasını okuyarak kendisini sevdiği kişiye kabullendirerek karşı tarafından kendisini sevmesini sağlayabilir. Bu yüzden esmalar olsun dualar olsun çok etkili yöntemlerdir. Ancak bunlar okunurken yine kişinin çok dikkat ederek okuması gerekmektedir. Kişi kafasına göre bu duaları okuyarak istediğini elde edemez, her şeyin nasıl ki bazı kuralları var ise, aşk duasını okumanın da belirli kuralları vardır. Aşk duasını okuyarak kişi sevdiğini elde edebilir demiştik, ancak bu aşk duasını bir sefere mahsus yapmak ve ya okumak yetmeyecektir. Kişi bunu seanslar şeklinde okumalıdır ve bazen ritüeller de gerekecektir. Aşk duaları ile sevdiğini ALLAH tan ister insan ve yine bu dualar okunurken bazı esmalar da vardır ve bu esmaların belirli sayıları vardır ve kişi bu sayılara göre okuma yapmalıdır. Kişi bu gibi işlemlere başlamadan önce mutlaka abdest almalı ve dualar okumalıdır yine bu dualar da belirli dualar olur. Bu duaları okuduktan kişi esmaları okumaya başlayarak, duayı tamamlamış olur. Dediğimiz gibi bu gibi şeyleri çok iyi araştırarak yapmak en doğrusu olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir