Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Duaları Büyü müdür?, Hayır değildir. Duaların hiçbirinin büyü ile ilgisi yoktur! Dua, kul ile rabbi arasında hiçbir aracı olmaksızın baş başa kalmasıdır ve gönülden yapılan yakarıştır. Böyle bir istek ve dilek için açılan ellerin, edilen zikirlerin büyü ile ilgisinin olması dile getirilemez…

Aşk yeryüzündeki en yüce duygudur. Özellikle bazı insanlar için yaşama sebebidir. Herkes hayatında en az bir kez aşık olup sevmiştir mutlaka… insanlar sevdiklerine kavuşmak ve sevdiklerini elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmışlardır. Bu aşık olan insanlar normal yollar ile elde edemedikleri sevdiklerini büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyü yolu denemek dinimize göre affı olmayan günahlar arasındadır. Herkes büyü yolunun günah olmasına bilmesine rağmen büyü yolunu kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçmemişlerdir.

Dua Etmek Günah mıdır?

Dinimizce büyünün günah olduğunu bilen kişiler ve dinini yaşayan insanlar büyü yolu yerine dua yolunu tercih ederler. Dua etmenin hiçbir günahı yoktur, hatta dua ALLAH ile kula arasında olduğundan dolayı çok ta değerlidir. Aşk için edilen dualar da hiçbir zaman büyü yerine konulamaz. Büyüler yapılırken bedensiz varlık dediğimiz enerjiden oluşan olan ve cin diye tabir edilen varlıkların yardımı ile yapılırlar. Dualar da ise sadece dualar ve esmalar vardır. Ve dua edilirken istenen her ne ise, bedensiz varlıklardan değil direk ALLAH tan istenir. Bu yüzden aşk duaları büyü değildir. Büyüler büyük günahlardan sayıldığı için kimseye büyü yapmak ve yaptırmak tavsiye edilmez.

Sevdiklerini elde etmek isteyen kişiler için birçok büyü çeşidi vardır. Bunlardan en çok yaptırılan ise canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüsüdür. Bunların yanı sıra mum ile yapılan aşk büyüleri de bulunmaktadır. Bunların için de odkara aşk büyüsü en uzun süreli olan aşk büyüsüdür. Bu büyü etkisi en uzun süren aşk büyüsüdür.

Aşk duaları okunurken de bazı uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların ilki ise kişi sevdiği insana tam olarak odaklanarak dua etmesidir. Bu yüzden kişi sevdiğini elde etmek için öncelikle sevdiği insan için odaklanması gerekmektedir. Bir resmi var ise, dualar okunarak resme üflenir. Ancak bu aşk duası okuma yöntemi sadece bir gün ile sınırlı değildir. Bu aşk duası okuma yöntemi çoğunlukla 7 gün boyunca yapılması gerekmektedir. Dediğimiz gibi dua yolu kullanmanın hiçbir günahı yoktur.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir