Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü Yapmak ya da yaptırmak için kişilerin özel bilgilerine ihtiyaç duyulur. Nedir bu özel bilgiler: Anne ismi, doğum tarihi, doğum saati… Bu üçlü kombinasyon kişinin kaderini ve gelmiş-geçmiş yaşamını belirleyen en önemli faktördür.

Aşk büyüsü yapmak konusuna geçmeden önce büyünün ne odluğunu açıklamak daha doğru olacaktır. Elbette büyüyü herkes yapamaz insanlar elde edemedikleri her ne varsa doğaüstü güçler kullanarak elde etmişlerdir. Bu elde etmedeki yapılan her şey büyünün bir parçasıdır. Büyünün ilk çağda mağara duvarlarına çizilen resimlerle başladığına inanılmıştır. Eski Mısır’da gelişmiş ve günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. kimi insanlar büyünün iyilik için de yapılabileceğini düşündükleri için günah olmadıklarını düşünmeyi tercih etmişlerdir. Ancak sonuç olarak büyü insanların iradelerini elinden alıp onlara kendi istedikleri şeyleri yaptırmak için kişilerin kullandıkları uygulamalardan meydana gelmektedir. Bu nedenle büyü ne şekilde olursa olsun günahtır tabiki.

Büyü İslam dininde de kesinlikle kabul görmemiş bir durumdur. İnsanların farklı birçok sorunu vardır. İyilik için yapılan ve kötülük için yapılan çok sayıda büyü çeşidi olduğu bilinir. Bu büyülere sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yapılan, insanları birbirinden ayırmak için yapılan, insanlara zarar vermek için yapılan hatta ölüm için yapılan büyüleri örnek gösterebiliriz. Büyüler herkes tarafından yapılabilen bir şey değildir. Gerçekleşmesi için, bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Yapılacak büyü çeşidine göre büyü malzemelerinde de farklılıklar görülebilir. Büyü malzemeleri büyünün amacına göre şekillenir tabiki. Büyülerin bazıları kısa süreli olur ve yapıldıktan bir süre sonra kendiliğinden geçer fakat bazıları ise çok uzun süreli olur veya ömür boyu etkisini devam ettirebilir. Büyü yapmak için kullanılan birçok yöntem bulunur ancak hepsi genel olarak aynı kaynaktan beslenir. Büyü yapımında kullanılan bazı yöntemlerin şu şekilde olduğu görülmektedir;

Ölü İnsanlar Kullanılarak  Aşk Büyüsü Yapmak ?

Canlı ya da ölü hayvanlar ile yapılan büyüleri herkes bilir. Bu şekilde malzemeler kullanılarak yapılan büyülerin son derece etkili olabildiği bilinmektedir. Genelde bu hayvanlar siyah renkli olarak bilinmektedir. Hayvanlar kesilerek veya boğularak öldürülür ve kanları harabe bir mekana akıtılarak büyü gerçekleştirilir. Bu işlemdeki neden tam olarak kötü ruhların ve varlıkların şeytanın böyle ortamları sevmesidir. Canlıların malzeme olarak kullanıldığı büyüler papaz büyüsü olarak bilinen büyülerdir. Papaz büyüleri bir kişinin ölümüne yol açmak veya aşk gibi farklı birçok amaç ile yapılan kötülüklerdir.

Canlı veya ölü insanlar kullanılarak yapılan büyülerde bulunur elbette. Ancak bu büyüler çok ciddi bilgi birikimi gerektiren büyülerdir. Ölü kemiği, kefen bezi gibi malzemeler kullanılır ve bununla birlikte aşk büyüleri en bilinen büyülerdir.

Tütsüler ve bitkiler kullanılarak yapılan büyülerde ise tütsülerden yararlanılır. Tütsüler hem inanç hem de kültürel sistemde bulunur. Kullanılan bitkilerin yakılması sonucunda ortaya çıkan dumanın yaydığı enerji kullanılır.

Aşk büyüleri çoğunlukla sevgili için, eşler için ya da aşk acısı çeken kişiler için yapılan bir işlemdir. Aşk büyüsü ile kişiler sevdikleri insanları kendilerine aşık etme gücüne sahip olur. Çeşitli nedenlerle ayrılmış olan sevgililerde aşk büyüsü sayesinde tekrar bir araya gelebilir. Ayrıca karşılıksız aşk yaşayanlarda sevdikleri kişiyi kendilerine büyük bir aşkla bağlayabilir. Bu tür konularda büyüye başvurmadan önce büyüyü yaptırmak isteyen kişinin bundan kesin olarak emin olması gerekir. Kişi emin olduktan sonra büyü yapma işlemine geçilebilir. Büyünün doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde yapılması mutlak zorunludur. Ancak bu şekilde olumlu sonuç alabilmeniz mümkün olabilir. Aksi halde büyü yapacağınız kişi size yakınlaşmak yerine sizden uzaklaştırabilir yani onu tamamen kaybedebilirsiniz.

Mum Büyüsü Nasıl Kullanılır?

Büyü ters etki ortaya çıkarabilir. Aşk büyüleri dualar ve vefkler yolu ile de yapılabilen işlemler bütünüdür. Dua yoluyla yapılan aşk büyülerinde başarılı olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu bilinir. Ayrıca kısa süre içinde etkisini göstereceğinden şüpheniz olmasın. Mum büyüsü genel olarak bilinen şekliyle şu şekilde kullanılır. Öncelikle bir mum alınır ve mumun üzerine büyü yapılacak kişinin adı ve annesinin adı Arapça olarak yazılır. Bu muma gerekli dua ve esmalar okunarak büyüye devam edilir. Büyü için belirli zamanlar bulunur. Öncelikle bu zaman belirlenir ve doğru zamanda mum yakılarak ve yine gereken dualar esmalar okunarak dilekler tutulur. Büyüyü yapan kişinin söylediği süre boyunca işlem yapılabilir. Büyüyü yapan kişinin belirlediği sürenin sonunda erimiş olan mum parçalarının ateşe atılması, suya atılması, toprağa gömülmesi ya da kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklanmasına En kolay aşk büyüsüdür

İnsanlar çeşitli nedenlerle büyülere başvurdukları herkes tarafından bilinmektedir. Kendilerinin çözüm bulamadıkları sorunlarda çözümü büyülerde aramayı tercih eder. En yaygın olarak aşk büyüleri kullanılır. Aşk büyüleri bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapıldığında başarı sonuç elde etmek yüksek ihtimaldir. İnsanlar, kendi başlarına bu tür işleri ve işlemleri denememeleri gerektiklerini bilmelidirler. Aşk büyüleri içinde oldukça etkili olduğu bilinen büyüler bulunur. En kolay şekilde yapılabilen bazı aşk büyüleri şu şekildedir;

Sevgiliyi etkilemek için aşk büyüsü yapmak

Büyü için bir tabak alınır ve içine bir mum ışığı altında Zambak kökü, talk pudrası ve sandal ağacı konulur. Bu malzemeler onar gram şeklinde hazırlanır. Devamında bu malzemeler parmak uçlarıyla karıştırılır. Karıştırılan malzemeler beyaz bir zarfın üzerine dökülür. Sonrasında ise mum üflenerek söndürülür. Son olarak karışımın bir kısmı büyü yapılan kişinin cebine gizlice bırakılır. Bu sayede sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacak ve sizin olacaktır.

Baştan çıkarma iksiri

Ay ışığı olan bir ortama bir bardak su bırakılır. Bardağın içine toz haline getirilmiş hindistan cevizi, rezene tohumu, rendelenmiş olan zencefil ve kurutulmuş kekik eklenir. Karışım bir gece ay ışğı altında bekletilir. Sonrasında karışım bir cam şişeye konulur. Son olarak karışım sevilen kişinin elbisesine sürülür veya dökülür. Bu karışımın birazı ile bile sevdiğiniz kişiyi baştan çıkarmanız mümkün olacaktır.

Yeni biriyle tanışmak yeni bir aşka başlamak için

Öncelikle İki adet pembe mum alınır ve mumlar birbirine 30 cm uzaklıkta olan şamdanlara yerleştirilir. Mumlardan biri sizin için diğeri ise sevdiğiniz kişi için kullanılır elbette. Şamdanların bir ip kullanılarak birbirine bağlanması gerekir. Bir gün sonra bu bağ çözülür ve birbirine daha yakın olacak şekilde tekrar bağlanır bağ. Bağlandıktan sonar mumlar söndürülür ve bu işlem 7 gün boyunca tekrarlanır. Mumlar birbirine değecek şekilde ayarlanmalıdır. Yedinci günün sonunda da mumların söndürülmesi gerekir. Mumlar söndürüldükten sonra son olarak şamdanlar çözülür ve bağlamada kullanılan ip kişisel eşyalarla birlikte saklanması gerekir.

Aşk büyüleri çoğunlukla aşk konusunda çaresiz kalmış insanların başvurmuş oldukları bir yöntem olarak göze çarpar. Bu konularda uzman olmayan kişilerin çeşitli zararlar görmemeleri ve sorunlar ile karşılaşamamaları için kendi başlarına uğraşmamaları gerektiğini bilmeleri gerekir. buna özen gösterilmelidir. Mum büyüsünde mum rengine dikkat edilmesi gerekir çünkü önemlidir. Mumun rengi büyünün ne amaçla yapıldığını ifade eder. Kırmızı mum, aşk, sevgi, muhabbet, bağlama, cinsellik gibi amaçlar için, beyaz mum kısmet açmak, evlilik, nişanlılık gibi amaçlar için, yeşil ve sarı renkli mumlar şifa vermek ve hastalıklardan korunmak ve kurtulmak için, mavi mum huzur, dileklerin kabul olması, isteklerin gerçekleşmesi gibi amaçlar ile, siyah mum ise tamamen kötü amaçlar için kullanılan mum rengidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.