Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

   Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Birbirinden çok çeşitli nedenler ile ayrılan insanların yeniden kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan işlemlerden meydana gelir bu büyü çeşididir Aşk Büyüsü…

Etkisini Hemen Gösterir mi?

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi, büyü yapıldığı andan itibaren etkilerini yaşamaya başlayacaktır. Aşk Büyüsü Yapılan Kişi, büyü yaptıran kişiye karşı hayranlık besleyemeye başlayacak, takip edecek, onunla görüşme ya da bir ortamda ise konuşma çabasına girecektir. sonrasında bu durum daha ileri seviyelere dayanacak, yapılan büyünün hedeflediği etkiye göre işleyecektir.

Duanın ve ya büyünün yapılması için sevgililerden birinin bu konuda uzman olan bir kişiye başvurması ve bu konunun son derece gizli tutulması büyü için oldukça önemlidir. Büyünün başarılı olması için bu gizlilik mutlaka gereklidir. Kocasına yeniden kavuşmak isteyen insanlar bu konuda uzman olan kişilere giderek kendilerine yardım etmelerini istemektedir. Gittikleri bu kişiye sevgilisinin ismini, kendi ismini ve baba ve annelerinin isimlerini söylerler. Sonrasında uzman olan kişiye büyüyü yaptıracak olan kişi dilediği şeyi belirtir.

Aşk Büyüsü Yapımı Nasıldır?

Büyüyü yapacak uzman kişi büyüyü yapacağı kişinin de büyüyü yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma ihtimallerinin olup olmadığına bakar ve öğrenir. Sonrasında uzman olan kişi büyünün yapılmasını isteyen kişinin aynı gün içinde kendisine tekrar gelmesini ve gelirken de bir bardak deniz suyu getirmesini söyler mutlaka. Çünkü deniz, ayrılan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir sembol olarak bilinmektedir. Bu konuda uzman kişi bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı gerekli olan sureleri okuyarak işlemi başlatır. Suya uygulanan işlem sona erdikten sonra suyun getiren kişinin başı üzerinde 7 kez dolaştırılması gerekir ve dikatli olunmalıdır. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin isimlerini belirtir. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler.

Aslında durum bu noktaya gelmeden öncelikle ilişklerinizdeki aksaklıkları, olumsuz durumları ve kendi hatalarınızı düşünmeniz daha doğru olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide olumsuz davranışlar sergilemiş olabilir. Bu neden ile her iki tarafında önce kendi hatalarını düzeltmesi doğru tercih olacaktır. Aşk büyüsü yapılan kişi büyünün etkisi ile karşı tarafa sevgi besleyecektir. Aşk büyüsü yapılan kişi kendisinde büyü olduğunu anlayamaz, Kocanızı eve bağlamak için falcılardan, büyücülerden ve benzeri kişilerden medet ummamanız gerektiğini bilmenizde fayda var. kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan budur. Bu tür aşk büyüleri için kendi başınıza yapacağınız işlemlerle başarılı olabilmeniz mümkün değil ayrıca buna benzer işlemler de günahtır. Eşinizle aranızdaki sorunları bu şekilde çözmeye çalışmanız son derece yanlış bir tutum olacaktır. Ayrıca büyüler risklidir zarar görmemek için uzak durmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.